İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Spider-Man: Miles Morales Boyutu Açıklandı! PS5 Yeni Oyunu

Spider-Man: Miles Morales Boyutu Açıklandı! PS5 Yeni Oyunu


Spider-Man: Miles Morales Boyutu Açıklandı

Eylül ayının ortalarında Sony’nin düzenlediği PlayStation etkinliğinde, konsolun fiyatını ve çıkış tarihini açıklanmış oldu. Etkinlik içerisinde verilen rakamlar şu şekilde: Normal sürümün fiyatı 499 Euro, dijital sürüm ise 399 Euro olarak açıklanmış oldu. Sony tarafından düzenlenen bu etkinlikte, bazı oyunların detaylı oynanış videoları yayınlandı. Oyunların içerisinde bulunanlardan birisi de PS5’in çıkış oyunu olacak olan Spider-Man: Miles Morales. Şimdi ise, Spider-Man: Miles Morales boyutu belli oldu.

PlayStation 5, büyük yapımların oyun içi geçiş sürelerini ciddi derecede azaltacak. Aynı zamanda gelişmiş bir NVME SSD ile gelecek.

Spider-Man: Miles Morales disk boyutu açıklandı

Sabırsızlıkla beklenen PlayStation 5’in resmi olarak geldi. Resmiyete kavuşması sonrası kafalarda soru işareti olarak duran ve merakla beklenen konu yeni nesil oyunların diskte kaplayacağı alan oldu. Özellikle bilgisayar tarafında CoD Warzone tarzı oyunların boyutlarını göz önünde bulunduracak olursak, mevcut durumda 4-5 tane büyük çaplı oyun için diskte aynı anda yer bulunması pek mümkün değil. Buna ek olarak PS5 üzerindeki depolama alanı, daha sonralarda kullanıcılar tarafından arttırılabilecek.

Spider-Man: Miles Morales boyutu ise 50 GB olacağı bizlerle paylaşıldı. Bu derece kapsamlı bir oyun için açıklanan boyutun fazla olmadığı paylaşılırken, oyunun Ultimate sürümü ise 105 GB olacak. Açıklanan 105 GB Ultimate sürümün olmasının nedeni ise, 2018’de yayınlanan orijinal Spider-Man oyununu da içeriyor olması. PS5’e gelecek olan orijinal oyunun grafikleri yenilenecek, karakter detayları artırılacak ve ışın izleme desteği de getirilmiş olacak.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Spider-Man: Miles Morales‘ın açıklanan boyutu ile ilgili düşüncelerinizi alt kısımdan yorum yaparak paylaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Medet Kepece

    OYUN YAYINLARININ RESMİ GAYET İYİ HATTA MÜKEMMEL OYUN İÇERİKLERİ SÜPER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir