Snowpiercer Dizisiyle İlgili Üzücü Haber Geldi!

Snowpiercer Dizisiyle İlgili Üzücü Haber Geldi!

0

İlk bölümü 2020 yılında yayınlanan dizi Snowpiercer, en çok izlenen diziler arasında. Söz konusu dizinin büyük bir hayran kitlesi mevcut. Ancak Snowpiercer dizisiyle ilgili üzücü haber geldi. Yeni sezonun gelmesini bekleyen hayranlar gelen haber sonrası bir hayli üzüldüler. İşte konuyla ilgili detaylar;

Snowpiercer Dizisiyle İlgili Üzücü Haber Geldi!

Snowpiercer Dizisiyle İlgili Üzücü Haber Geldi!
Snowpiercer Dizisiyle İlgili Üzücü Haber

TNT dizisi Snowpiercer, ülkemizde Netflix ile birlikte yayınlanıyor. Büyük bir izleyici kitlesine ulaşan dizi ilk olarak Mayıs 2020’de ilk sezonuyla yayınlanmıştı. Şimdi ise diziyle ilgili yeni bir haber geldi. Bilim-kurgu türündeki yapım için gelen üzücü karar TNT tarafından paylaşılmakta.

Jennifer Connelly ve Daveed Diggs başrollerini paylaştığı popüler dizi, ilk 3 sezonu ile eleştirmenler tarafından oldukça beğenilmekte. Snowpiercier, buzul çağıyla birlikte hayatta kalmaya çalışan insanların bulunduğu tren odaklı bir yapım. Ancak TNT, dizinin hayranlarını üzecek bir haberle geldi. TNT, dizinin 4. sezonu ile veda edeceğini belirten açıklamada final sezonu ile ilgili başka ayrıntıya yer verilmedi. Ayrıca yapılan açıklamada şu cümleler kullanıldı:

“Snowpiercer’ın TNT’de başarılı, çok sezonlu bir çalışmanın ardından sona ereceğini doğrulayabiliriz. Yetenekli yazarları, oyuncuları ve ekibi orijinal filmden olağanüstü bir öncül aldı ve onu heyecan verici şekillerde hayata geçirdi. Eleştirmenlerce beğenildi, kıyamet sonrası tür üzerinde önemli bir etkisi oldu ve artık hayranların kalplerinde ve zihinlerinde sonsuza kadar kalacak.”

Kısacası dizinin finali, aslında iptal edildiği anlamına sahip. Warner Bros’a ait Turner Network Television (TNT) için önemli bir yeni karar alındı. Platform, artık daha fazla klasik filmlere ve televizyon dizilerine odaklanmakta. Discovery ile WarnerMedia arasındaki yeni birleşme, TNT’nin orijinal yapımlarını sıfırlama kararını aldırdı.

Peki siz bu konu hakkında düşünmektesiniz? Ayrıca söz konusu diziyi izlemekte misiniz? Ek olarak görüşlerinizi yorumlar kısmından veya Diyobi Forum‘dan bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir