Snowpiercer 2. Sezon Fragmanı Yayınlandı!

Snowpiercer 2. Sezon Fragmanı Yayınlandı!

0

Popüler ve bi o kadarda sevilen Netflix’in dizisi Snowpiercer, geçtiğimiz yıl yayın hayatına başladı ve fazlasıyla ilgi çekmeyi başardı. İzleyicilerin keyifli ve karlı bir maceraya sürükleyen dizi, soru işaretlerinin bol olduğu bir seyir sunmaktaydı. Fakat anlaşıldığı kadarıyla önümüzdeki sezon bir çok sorunun cevabını alabileceğiz. Snowpiercer 2 Sezon Fragmanı yayınlandı.

Snowpiercer 2 Sezon fragmanı! Sean Bean, Bay Wilford olarak diziye katılıyor

Snowpiercer 2. Sezon Fragmanı

Snowpiercer dizisi, 1001 vagonlu bir trenin içinde geçmekte. Bu dizi buz çağında hayatta kalmaya çalışan insanlığın yansımasını gözler önüne seriyor. Tren, yolcuları sınıfa göre ayıran ve trendeki hayatın sürdürülebilir olmasını sağlamak için alçakça planı bulunan Bay Wilford tarafından yönetiliyor.

Heyecan dolu senaryoya sahip bu dizi, seyircilerini ekranların başına kilitlemeyi başarmıştı. Fakat dizide fazlasıyla merak edilen ve açıklanması gereken sorular vardı. Bunların başında da birinci sezon trende hiç görünmeyen ancak trende olduğu söylenen Bay Wilford‘ın kim olduğu. İlk sezon Bay Wilford‘ın kim olduğuna dair birçok komplo teorileri üretilse de, ikinci sezonda gerçeğin ne olduğu göreceğiz. Dizinin 2. sezon için yayınlanan fragmanında ünlü oyuncu Sean Bean, Bay Wilford olarak kadroya dahil oluyor.

Fragmanda görüldüğü üzere Bay Wilford’un Snowpiercer’da gün yüzüne çıkması ile birlikte kaos ve yozlaşma da beraberinde geliyor. Bu durum diziye fazlasıyla renk katacak gibi duruyor.

25 Ocak 2021’de TNT‘de yeniden izleyiciler buluşacak olan Snowpiercer, 26 Ocak‘tan itibaren de Netflix‘te izlenebilir olacak.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir