Meizu Pop Pro Özellikleri ve Fiyatı Açıklandı


Tanınan teknoloji firması Meizu, tam kablosuz kulaklığını kısa süre önce kullanıcıların huzuruna sundu. Meizu Pop Pro özellikleri ve fiyatı ile şimdiden dikkatleri üzerine çekmeye başladı. Cihaz; aktif gürültü engelleyici yeteneği ve pil ömrü ile öne çıkıyor.

Meizu Pop Pro özellikleri, 20 saat kullanım ömrü sunacak

Meizu Pop Pro özellikleri

Ülkemizde daha çok akıllı telefonları ile bilinen popüler marka Meizu, yeni kulaklığını duyurdu. Tanıtımı gerçekleştirilen söz konusu bu ürün, 10 milimetrelik dinamik kulaklık sürücülerine sahip ve aktif gürültü engelleyici (ANC) yeteneğiyle tüketici karşısına çıkacak.

Tam kablosuz kulaklık özellikleri arasında göz önünde bulunan aktif gürültü engelleme yeteneğin ek olarak; cihaz, ANC iptal edildiğinde üçlü hibrid gürültü azaltma teknolojisi mevcut bulunuyor. Şirketin yaptığı açıklamada, kulaklığın 35 desibele kadar gürültü azaltabildiğinin de üstüne basıldı.

Pil ömrü de bir çok kişi tarafından beğenildi. Kulaklık; kutudan bağımsız 6,5 saat kullanım süresi sunarken, kutuyla birlikte bu süreyi 20 saate kadar çıkarıyor.

Meizu Pop Pro’nun fiyatı ve satış tarihi

Tanıtımı gerçekleştirilen bu yeni kulaklık, 12 Ocak itibarıyla piyasaya sürülecek. İlk etapta sadece beyaz renkle gösterilen cihazın fiyatı ise 77 dolar olarak açıklandı. Bu fiyatı TL’ye çevrildiğinde ise, vergi ve diğer ücretlendirmeler hariç tutulduğunda, 575 liraya tekabül ediyor.

Ürünün Türkiye’ye gelip gelmeyeceği konusunda ise henüz kesin bir bilgi bulunmuyor. Peki siz bu ürün ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Alt kısımdan yorum yaparak düşüncelerinizi bizlerle ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.


Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
5
Şaşkın
Kötü Kötü
2
Kötü
Eğlenceli Eğlenceli
1
Eğlenceli
İlginç İlginç
7
İlginç
Aşk Aşk
5
Aşk
Korkunç Korkunç
3
Korkunç
Başarılı Başarılı
6
Başarılı
Lol Lol
2
Lol

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir