İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya Haberleri
  3. Shazam Ücretsiz Apple Music Aboneliği! İşte Detaylar

Shazam Ücretsiz Apple Music Aboneliği! İşte Detaylar


Kısa süre önce resmen Apple tarafından bünyesine katılan iOS 14’e entegre edilme imkanı bulunan müzik tanımlama uygulaması Shazam, yeni bir fırsatla gündemde. Müzik dinlemeyi seven kişiler için gayet uzun bir süre Apple Music aboneliği sunuluyor. Shazam ücretsiz Apple Music aboneliği.

Shazam ücretsiz Apple Music aboneliği! İşte ayrıntılar

Shazam ücretsiz Apple Music aboneliği

Apple Music’i daha önce hiç kullanmamış olan aboneler için üç aya kadar deneme aboneliği sistem tarafından sunuluyordu. Şimdiye kadar sunulmuş olan en iyi fırsatlardan olduğu düşünülen bu kampanya ile kullanıcılara 5 aya kadar ücretsiz Apple Music aboneliği sunuluyor.

Söz konu teklife erişim sağlamak için iPhone veya iPad’inize Shazam uygulamasını indirin, sonrasında uygulamadaki büyük Shazam simgesine dokunarak ortamınızda çalan bir şarkıyı tanımlayın. Şarkıyı tanıdıktan sonra, parçayı Apple Music’te çal seçeneğine dokunun. Gerçekleştirdiğiniz bu işelemden sonra Apple Music için 5 aya kadar ücretsiz deneme teklifini görüntüleyeceksiniz.

5 aya kadar belirlenen süre ile hiçbir ücret ödemeden aldığınız aboneliğinizi, verilen süre bitmeye yakın dilediğiniz taktirde iptal edebiliyorsunuz. Daha önceden deneme veya ücretli abonelik kullanmış kişiler bu hizmette belirtilen 5 aya kadar ücretsiz abonelikten daha kısa bir süre ile yararlanabiliyor.

Shazam’ın App Store sayfasına göre, 5 aylık ücretsiz Apple Music deneme teklifi 17 Ocak 2021‘e kadar geçerli olacak. Siz verilen bu ücretsiz abonelik ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Alt kısımdan yorum yaparak fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap