Samsung Galaxy Z Fold Lite, Resmi İnternet Sitesinde!

Samsung Galaxy Z Fold Lite, Resmi İnternet Sitesinde!

0

Samsung’un uygun fiyatlı bir katlanabilir telefon piyasaya süreceği iddiası gündemi uzun süredir meşgul ederken konu hakkında gelen bilgiler netleşmeye başladı. İlk olarak yorumlamalar ile mevcut durumda ortaya atılan sızıntılarla Samsung Galaxy Z Fold Lite geleceği belirtilmişti. Son bilgilere göre telefonun Hindistan’da piyasaya sürüleceği ortaya çıktı.

Samsung Galaxy Z Fold Lite yakında geliyor

Samsung Galaxy Z Fold Lite yakında

Galaxy Z Fold Lite fiyatının uygun olacağı ilk olarak net bir şekilde belirtiliyor. Snapdragon 7 serisi bir işlemci tarafından destekleneceği ve tahmini bin dolar gibi bir fiyatlandırma ile Hindistan’da piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Galaxy Z Fold Lite modeli, Samsung’un Hindistan’daki internet sitesinin destek sayfalarında görenlerin dikkatini çekti. Bu durumda şirketin Hindistan’da Galaxy Z Fold’un daha uygun fiyatlı bir versiyonunu kullanıcıların karşısına çıkartmaya hazırlandığı anlaşılıyor.

Samsung’un internet sitesinde, model numarası SM-F415F olan bir Samsung cihazı bulunuyor. Model numarasında bulunan F ise, Samsung’un katlanabilir serisi ‘’Fold’’u temsil ediyor. Bu nedenle SamMobile, listelenen bu Galaxy katlanabilir telefonun Galaxy Z Fold Lite olduğunu öne sürüyor. Zaten bir süredir beklenen akıllı telefon modeli, en azından katlanabilir telefonları merak edenler için geliyor.

Söz konusu cihaz ile ilgili elimizdeki bilgiler neler? Galaxy Z Fold Lite ile ilgili detaylar şuanda pek fazla bulunmuyor. 64 GB ve 128 GB depolama seçenekleri ile geleceği söylenen telefonun siyah, yeşil ve mavi renk seçeneklerinin sunulacağı aktarılıyor.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir