PUBG Mobile Yeni Erangel Haritası Geliyor
 1. Anasayfa
 2. Oyun Haberleri

PUBG Mobile Yeni Erangel Haritası Geliyor

0
PUBG Mobile Yeni Erangel Haritası Geliyor

PUBG Mobile severlerin en çok beğendiği harita olan Erangel, yeni bir harita ile oyunculara sunulacak. 8 Eylül’de rekorlar kıran oyuna yeni bir güncelleme gelecek. Eylül ayının başında getirilecek olan güncelleme ile gelen sürümde Erangel haritasının yepyeni güncel versiyonu karşımıza çıkacak. Bu bilgi PUBG Mobile Patch 1.0‘ın Apple Store ön izlemesinde paylaşıldı. PUBG Mobile yeni Erangel haritası geliyor.

PUBG Mobile yeni Erangel haritası

PUBG Mobile Campus Championship 2020’yi tanıttıktan günler sonra, oyun ile ilgili ortaya haberler çıkmaya başladı. Getirilecek olan yeni Erangel haritası sayesinde grafik efektlerinde ve yıldırımlarda iyileştirmelerle birlikte dokularda daha gerçekçi görünüm gelecek.

Oyunseverlerin favorisi olarak bilinen Erangel haritası, yenilenecek arayüzü ile birlikte kullanıcılara çok daha güzel bir oyun deneyimi yaşatacak. Mylta Power, eklenen yediden fazla depo ile tamamen değişecek ve mevcut durumdakinden daha korkutucu hal alacak. Askeri Üs veya Konak gibi yerler de taktiksel değişikliklere uğrayacak.

Söz konusu bahsettiğimiz detayların yanında aynı zamanda yeni Erangel haritası, taktiksel avantajlar elde etmek için birçok fırsat da sunacak. Çitlerden barikatlara, oyuncular çok dikkatli olmalı ve eskisinden daha hızlı tepki vermesi gerekiyor çünkü düşmanlar birdenbire ortaya çıkabilir.

Duman efektlerinden, patlamalara kadar genel görünümde iyileşmeler sunacak yeni güncelleme, daha gerçekçi bir oyun ortamı hazırlayacak. Oyuncular, PUBG Mobile Patch 1.0‘da sunulacak grafik özellikleri oyun deneyimini üst seviyeye taşıyacak.

Siz PUBG Mobile için Erangel Haritası gelmesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz..

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir