Samsung Galaxy Z Flip 5G Gerçeğe Bir Adım Daha Yakın

Samsung Galaxy Z Flip 5G Gerçeğe Bir Adım Daha Yakın

0
Samsung Galaxy Z Flip 5G Gerçeğe Bir Adım Daha Yakın

Samsung’un Ağustos ayında Galaxy Fold 2 ve Samsung Galaxy Z Flip 5G’yi piyasaya sürmesi bekleniyor ve her katlanabilir hakkında birkaç sızıntı gördük. Şimdi, ikinci cihaz gerçeğe bir adım daha yakın gibi görünüyor.

Kapaklı katlanabilir Bluetooth SIG web sitesinden geçti ve listelerin çoğu cihaza açıkça Galaxy Z Flip 5G diyor. İsmi şimdiden oluştu.

Listeler ayrıca model numaralarını da içerir: SM-F707B, SM-F707N, SM-F707U, SM-F707U1, SM-F707U_SPR, SM-F707W ve SM-F7070. Bu sayılar, önceki sızıntılarla geniş ölçüde örtüşmektedir.

Listelerden birinin telefonu ‘Bloom-X’ olarak adlandırdığını belirtmek de ilginç. Değeri için Bloom, 4G özellikli Galaxy Z Flip’in kod adıydı.

Aksi takdirde, listelerin tümü Samsung Galaxy Z Flip 5G’nin Bluetooth 5.0’ı destekleyeceğini belirtiyor . Bu, yonga seti Bluetooth 5.1’i desteklese bile Bluetooth 5.0 sunan 4G modeliyle uyumlu olacaktır . Umarım bu sadece bir yer tutucudur ve yeni katlanabilir Bluetooth 5.1’i de destekler.

Samsung’un yaklaşan kapaklı kılıfının orijinal modelle büyük ölçüde aynı olmasını bekliyoruz. Ancak umarım telefonun çok daha büyük bir bataryası ve daha hızlı şarjı vardır, çünkü bunlar David Imel’in Galaxy Z Flip incelemesinde sahip olduğu iki ana konuydu . Pil kapasitesi, ilk etapta daha fazla güç tüketme eğilimi gösteren 5G’nin dahil edilmesiyle iki kat önemli olacak.

Siz bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi bizimle alt kısımdan yorum yaparak paylaşa bilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir