İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Telefon
  3. Redmi K40 Ultra Sonunda Geliyor! İşte Detaylar

Redmi K40 Ultra Sonunda Geliyor! İşte Detaylar


Popüler teknoloji şirketi Xiaomi’nin alt markası Redmi yeni telefonu geliyor. Merakla beklenen telefon hakkında bazı bilgiler öğrenildi. Redmi K40 Ultra Sonunda Geliyor! İşte Detaylar

Redmi K40 Ultra Sonunda Geliyor! İşte Detaylar

Redmi K40 Ultra Sonunda Geliyor! İşte Detaylar

Dev teknoloji şirketi Xiaomi’nin alt markası olan Redmi, yeni amiral gemisini piyasaya sürmeye hazırlanmakta. Özellikle son zamanlarda Xiaomi ve Redmi akıllı telefonuyla ilgili sızıntılar ortaya çıkmakta. Söz konusu olan sızıntılara  Redmi K40 Ultra modeli de eklendi.

Geçtiğimiz yılda Xiaomi, Mi 10 Ultra ve K30 Ultra modellerini piyasa sürmüştü. Daha sonra üretici, 2021’in başlarında Mi 10 Ultra’nın halefi olan Mi 11 Ultra’nın duyurusunu yaptı. Şu an ise aradan geçen zamandan sonra Redmi K30 Ultra’nın halefinden de bazı haberler geldi.

Xiaomiui adlı Telegram kanalı, geçtiğimiz günlerde  Redmi’nin Agate/Amber kod adında yeni bir akıllı telefon üzerine çalıştığını söyledi. Ancak söz konusu olan sızıntıya göre cihaz, Redmi K40 Ultra. Ayrıca Dimensity 1200 yonga setine sahip olmakta.

Geçtiğimiz zamanda Çin’in güvenilir kaynaklarından biri olan ”Digital Chat Station” yakında MT689x çipi tarafından desteklenen yeni bir Xiaomi telefonun geleceğini söyledi. Ayrıca söz konusu kaynağa göre cihaz MT6893 model numarasına sahip olmakta. Ek olarak da bu cihaz Redmi K40 Ultra ismini taşımakta. Ayrıca daha önceki sızıntıda bahsedildiği gibi Dimensity 1200 yonga seti de mevcut olmakta.

Redmi K40 Ultra, 120Hz yenileme hızını destekleyen bir ekran, 64 Megapiksel ana kameraya sahip olmakta. Ayrıca 67W hızlı şarjı destekleyen 5.000 mAh pil de mevcut. Fakat söz konusu olan cihaz hakkında başka detay bulunmamakta.

Peki siz bu cihaz hakkında ne düşünmektesiniz? Alt kısımdan yorum yaparak bizlerle ve diğer okurlarımızla fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

Yorum Yap