İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Telefon
  3. Yeni Akıllı Telefon Samsung Galaxy A03s Sızdırıldı!

Yeni Akıllı Telefon Samsung Galaxy A03s Sızdırıldı!


Samsung her geçen yeni model çıkartmaya devam ediyor. Diğer modellerine göre daha uygun fiyatlı olması beklenmekte olan yeni cihazı Galaxy A03s’in, dış görünüşü ve teknik özellikleri sızdırılmakta. Yeni Akıllı Telefon Samsung Galaxy A03s Sızdırıldı!

Yeni Akıllı Telefon Samsung Galaxy A03s Sızdırıldı!

Yeni Akıllı Telefon Samsung Galaxy A03s Sızdırıldı!

Popüler teknoloji şirketlerinden biri olan Samsung, uygun fiyatlı ürün skalasını arttırmaya devam ediyor. Şirket bir yandan katlanabilir cihazını üretmekte. Diğer yandan ise cep dostu yeni ürünler ortaya çıkarmakta. Galaxy A02s modeli Samsung markasının en düşük fiyatlı telefonu olarak yer almakta. Söz konusu olan cihaz fiyat ve performans bakımından kullanıcılarını memnun ediyor. Sızdırılan raporlar doğrultusunda Galaxy A03s modeli piyasaya sürülmeye hazırlanmakta.

Bazı yabancı kaynakların sızdırdığı raporlara göre Galaxy A03s modeli, Samsung’un bir diğer uygun fiyatlı modeli olmaya hazırlanmakta. Sızdırılan görsellere göre telefon, yana monte edilen parmak izi tarayıcı ve USBbağlantı noktası ile birlikte gelmekte. Teknik özelliklerine bakacak olur isek cihaz Galaxy A03s’ün, ön tarafında; 6.5 inç boyutunda IPS LCD ekran mevcut olacak. Çoğu modelde de yer aldığı gibi su damlası çentik tasarımı bu modelde de yer almakta. Ayrıca söz konusu olan tasarım selfie kamerasının da üzerinde yer alan delikte var olacak.

Söz konusu olan cihazın arka tarafında üçlü kamera kurulumu var olmakta. Üçlü kameraların çözünürlüğü hakkında net bir bilgi bulunmamakta. Fakat sızdırılan bilgilere göre 13 Megapiksel ana, Megapiksel makro ve Megapiksel de derinlik sensörünün olacağı bilinmekte. Ayrıca cihazın ön tarafında ise 5 Megapiksel selfie kamerasının olması beklenmekte.

Şimdilik söz konusu olan cihazdan sızdırılan bilgiler bu kadar. Tanıtım tarihi ve fiyatı ile ilgili net bir bilgi bulunmamakta.

Peki siz bu sızdırılan bilgilere hakkında ne düşünmektesiniz? Alt kısımdan yorum yaparak bizlerle ve diğer okurlarımızla fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

Yorum Yap