Psikolojik Korku Oyunu Luto Geliyor! İşte Detaylar

Psikolojik Korku Oyunu Luto Geliyor! İşte Detaylar

0

Özellikle pandemi dönemiyle birlikte insanlar evde kalarak oyun dünyası ile haşır neşir oldular. Lanzadera yayıncısı ve Broken Bird Games geliştiricisi birinci şahıs psikolojik korku oyunu Luto’yu yaptılar. Psikolojik Korku Oyunu Luto Geliyor! İşte Detaylar

Psikolojik Korku Oyunu Luto Geliyor! İşte Detaylar

Psikolojik Korku Oyunu Luto Geliyor! İşte Detayla

Lanzadera yayıncısı ve Broken Bird Games geliştiricisi birinci şahıs psikolojik korku oyunu Luto’yu çıkardılar. Haberimize konu olan söz konusu oyun PlayStation konsolları ve PC platformu için çıkış yapacak. Fakat şimdilik hangi PS konsoluna destek sağlayacağı konusu ile ilgili net bir bilgi bulunmamakta.

Bu dönemlerde korku oyunlarına olan rağbetten yeni oyunlar da nasiplerini almak istemekteler. Oyun şirketleri her geçen gün çıkardıkları yeni oyunlar sayesinde oyun piyasasında yerlerini almaktalar. Söz konusu olan oyun piyasasında yerini almaya hazırlanan oyunlardan biri de Luto oldu.

Söz konusu olan oyun ile ilgili resmi bir açıklama geldi. Oyun için gelen resmi açıklama ise şu şekilde: ”Zihniniz bir hapishane olabilir. En kötü anılarınızla dolu bu hapishane veya kaçışı imkansız görev gibi görünen bir labirent gibi görünebilir. Luto, en karanlık ortamlarda depresyon ve kaygı gibi temaları yansıtmaya çalışan anlatıma dayalı bir maceradır.”

Ayrıca oyun için fragman da yayınlanmakta. Fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Fakat şimdilik söz konusu olan oyun için tanıtım fragmanı ve kısa bir açıklama metninden başka herhangi bir bilgi bulunmamakta. Önümüzdeki günlerde meraklana beklenen oyun için daha fazla bilginin resmi olarak oyunculara sunulması beklenmekte.

Peki siz söz konusu oyun hakkında ne düşünmektesiniz? Alt kısımdan yorum yaparak bizlerle ve diğer okurlarımızla fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir