Yeni Korku Oyunu Teksas Katliamı Geliyor!

Yeni Korku Oyunu Teksas Katliamı Geliyor!

0

Herkesin 13. Cuma oyunu ile tanıdığı Gun Media, ses getirecek bir oyunla geliyor. Dört gözle beklenen yeni korku oyununun adı Teksas Katliamı. Yeni Korku Oyunu Teksas Katliamı Geliyor!

Yeni Korku Oyunu Teksas Katliamı Geliyor!

Yeni Korku Oyunu Teksas Katliamı Geliyor!

13. Cuma oyunu ile popülerliği yakalayan oyun şirketi Gun Media, yeni bir projeyle geliyor. 2017 yılında piyasaya sürdüğü 13. Cuma adını verdiği oyun ile adından söz ettiren şirket sonraki zamanda bir düşüş yaşadı. Lisans problemi yaşayan şirket daha sonra 13. Cuma‘ya destek sunmayı bırakmıştı. Fakat şimdi gelen bilgilere göre şirket yine bir korku oyunu geliştirmekte. Sinema dünyasını örnek alarak uyarlama yapan şirketin hedefi yine bir klasik olmakta.

Söz konusu stüdyo 13. Cuma oyununda filmlerden alıntılar yapmıştı. Ayrıca Jason karakterini merkeze koyan stüdyo, lisans hakları nedeniyle davalık olmuştu. Sonraki süreçte ise hem maddi hem de manevi kayıplar yaşamamak için oyuna desteğini çekmişti. Geri çekilme durumunda yüzü gülen şirket şimdi yine bir klasik ile oyuncuları karşılamaya hazırlanmakta.

Gelen bilgilere göre Gun Media, Teksas Katliamı filmini uyarlamakta. Filmdeki baş kötü Leather Face için bir web sitesi adının alındığı bilinmekte. Şimdilik boş olan  sitenin ilerleyen günlerde aktif olacağı tahmin edilmekte. Ayrıca 13. Cuma‘da Jason karakterini canlandıran oyuncu Kane Hodder‘ın yeniden, Gun Media ile çalışmaya başladığı ortaya çıktı. Ünlü ismin Leather Face karakteri için stüdyoya girdiği belirtilmekte.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Alt kısımdan yorum yaparak düşüncelerinizi belirtebilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir