PS5 Siparişi Verenlere Bulgur Şoku! Amazon Üzgün


Dünya devi Amazon bir skandala imza attı. PS5 ön siparişi veren fakat bulgur, oyuncak tarzında ürünler evine gelen müşteriler çılgına döndü. Amazon, konu ile alakalı üzgün olduklarını belirtirken sorunu düzeltmek adına çalışmalar gerçekleştirdiklerini belirtti. PS5 siparişi verenlere bulgur şoku!

PS5 Siparişi Verenlere Bulgur Şoku!

PS5 Siparişi Verenlere Bulgur Şoku

Kısa süre önce gelen haberlere göre Amazon İngiltere üzerinden satın alınan birkaç PlayStation 5’lerin çalındığı bilgisi paylaşıldı. Sabırsızlıkla yeni nesil konsolunu bekleyen oyunseverler bulgur, kedi maması, oyuncak tarzında ürünler ile karşılaştı.

Sky News’e açıklamalarda bulunan Amazon İngiltere, sosyal medyada paylaşılan fotoğrafların gerçek olduğunu belirterek yaşananlar için çok “üzgün” olduklarını ifade etti. Açıklamaların devamı alt kısımda.

“Hepimiz müşterilerimizi memnun etmek için çalışıyoruz ancak (PS5) siparişlerin bir kısmında bu mümkün olmadı.” diyen Amazon İngiltere, henüz olayın sorumlularını bulamadıklarını ve araştırmaların devam ettiğini belirtti.

Yaşanan sorunu düzeltebilmek için kendilerine ulaşan tüm müşterilerle iletişim halinde olduklarını ifade eden Amazon İngiltere, “Herhangi bir siparişi ile ilgili sorun yaşayan tüm müşterilerimiz, müşteri hizmetleri ekibimiz ile iletişime geçebilir.” dedi.

Sabırsızlıkla beklenen PS5’ler dışında değişik türde ürünler ile karşılaşan kullanıcılardan bazıları, söz konusu stok sorunlarından dolayı kendi PlayStation 5’lerinin çalındığını söylediler.

Sony’nin piyasaya sürülen tüm PS5’lerin satıldığını açıkladığını da düşünürsek Amazon’un sorunu nasıl çözeceği daha da büyük bir merak konusu oluyor. Yaşanan bu sorun ile alakalı siz ne düşünüyorsunuz.


Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
2
Şaşkın
Kötü Kötü
6
Kötü
Eğlenceli Eğlenceli
6
Eğlenceli
İlginç İlginç
4
İlginç
Aşk Aşk
3
Aşk
Korkunç Korkunç
1
Korkunç
Başarılı Başarılı
6
Başarılı
Lol Lol
8
Lol

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir