PS5 Özel Oyunu Returnal Çıkış Tarihi Açıklandı

PS5 Özel Oyunu Returnal Çıkış Tarihi Açıklandı

0

Merakla beklenen PS5 özel oyunu Returnal için çıkış tarihi ile ilgili açıklama yapıldı. PlayStation için özel olarak geliştirilen oyunları Sony fazlasıyla dikkate alıyor. Özel oyunların konsol sattırabildiği konusu bilinen bir gerçek. Bunun farkında olan Sony Returnal adıyla yeni oyununu çıkartıyor.

PS5 özel oyunu Returnal 19 Mart 2021’de çıkacak

PS5 özel oyunu Returnal

Bu oyun sizi tam olarak tekrar dirilme döngüsü içine sokmakta. Returnal, ÜŞN kamera açısına sahip rogue-like türünde bir oyun. Oyunda yönettiğimiz karakter her dirilmesinde öncekinden daha güçlü olarak başlıyor. Grafik bakımından oyun fazlasıyla iyi gözüküyor. Özellikle bazı düşman tasarımları cthulhu evrenini anımsatıyor.

Alt kısımda oyunun trailer bulunmakta. Hemen sizde videoyu izleyerek PS5 özel oyunu hakkında bilgi edinebilirsiniz. 1 dakika 28 saniye olan video için iyi seyirler dileriz.

Bunun yanında oyunun geliştiricisi Housemarque PS5’in etinden ve sütünden tamamen yararlandıklarını belirtti. DualSense‘in barındırdığı haptic titreşim motorları sayesinde oyunculara tehlikeli gezegendeki tüm etkileşimi iki elinin arasındaymış gibi hissedebilecek. Hızlı yükleme süreleri ve göz alıcı grafikleri ile Returnal, PS5’e 19 Mart 2021‘de çıkış yapacak.

Söz konusu oyun ile ilgili fazlasıyla yorum yapılmışken, Returnal’in çıkışı oyunseverler tarafından iple çekiliyor. Üst kısımda videosu da bulunan oyun ile ilgili sizin düşünceleriniz neler? Grafiklerini ve oyunun yapısını beğendiniz mi? Alt kısımdan yorum yaparak düşüncelerinizi bizlerle ve diğer okurlarımızla paylaşa bilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir