1. Ana Sayfa
  2. Telefon
  3. Oppo Reno 6 Pro Plus Geliyor! İşte Özellikleri

Oppo Reno 6 Pro Plus Geliyor! İşte Özellikleri


Akıllı telefon piyasasına Oppo, yeni gelecek olan Pro Plus isimli bir model ekleniyor. Ayrıca çıkacak olan seriye Pro Plus isimli bir model daha geliyor. Gelen sızıntılara göre kullanıcıları heyecanlandıracak özellikler mevcut. Oppo Reno 6 Pro Plus Geliyor! İşte Özellikleri

Oppo Reno 6 Pro Plus Geliyor! İşte Özellikleri

Oppo Reno 6 Pro Plus Geliyor! İşte Özellikleri

Daha önce de birçok bilgi sızdıran Digital Chat Station adlı bir sosyal medya kullanıcısı, Oppo Reno 6 Pro Plus modeline ait özellikleri sızdırdı.

Telefonun tasarımı ile ilgili herhangi bir bilgi gelmedi. Sızıntıların sonucunda cihazın teknik özellikleri ile ilgili bilgilere sahip olduk.  Oppo Reno 6 Pro Plus, gücünü Qualcomm’un Snapdragon 870 işlemcisinden alıyor. Söz konusu cihaz, 7 mm işlemci üretim teknolojisine ve Adreno 650 grafik işlem birimine sahip olarak karşımıza çıkacak.

Ayrıca çıkan sızıntılarda cihazın kamera özellikleri de mevcut. Cihaz, 50 Megapiksel IMX766 sensörlü ana kameraya sahip olacak. Bu kameraya ek olarak 16 Megapiksel ultra geniş açı, 13 Megapiksel telefoto ve 2 Megapiksel derinlik sensörü telefonda yer alıyor.

 Reno 6 Pro Plus65W SuperVOCC şarj desteği ve 4500 mAh‘lık bir batarya ile geliyor. Son olarak ağırlık kısmında 188 gramlık bir değere sahip olan cihaz, 7.99mm kalınlığa sahip. Şimdilik bütün detayları bu kadar olan cihaz, 22 Mayıs tarihinde Çin’de yapılacak bir lansman ile karşımıza çıkacak.

Peki siz bu cihaz hakkında ne düşünüyorsunuz? Alt kısımdan yorum yaparak görüş ve düşüncelerinizi bizlerle ve okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap