Honor Katlanabilir Telefonun Görüntüleri Sızdırıldı!

Honor Katlanabilir Telefonun Görüntüleri Sızdırıldı!

0

Honor, Huawei’den ayrıldıktan sonra yükselişini arttırdı. Ayrıca şirketin yeni ve etkileyici teknolojik adımlar atacağı düşünülmekte. 2021 Ekim ayı içerisinde X30i ve X30 Max modellerini satmaya başlamış ve çokça talep görmüştü. Şimdi ise şirket yeni modeli olan Honor X30’u piyasaya sürecek. Ayrıca iddialara göre bundan sonra ise katlanabilen telefon üretmeyi planlamakta. Ayrıca Honor katlanabilir telefonun görüntüleri sızdırıldı!

Honor katlanabilir telefonun görüntüleri sızdırıldı

Honor, rakiplerine kendini kanıtlamak isterken geçtiğimiz yaz Magic serisi amiral gemisi telefonlarını piyasaya tanıtmıştı. Yeni katlanabilen telefonun ismi Honnor Magic Fold’un ayrıntıları sızmaya devam ediyor. Sızıntıları paylaşan ve bu şekilde ün kazanan bir Twitter kullanıcısı, katlanabilen telefonun görsellerini sızdırdı.

Honor katlanabilir telefonun görüntüleri

Sızan görsele göre Honnor Magic Fold, ek bir ekrana sahip Galaxy Fold 3‘e benzer bir akıllı telefon olacak gibi görünmekte. Kamera tasarımı konusunda ise, Honor 50’nin tasarımına benzer olacak. Sızan görselde en dikkat çekici durumlardan birisi ise ön kameranın render üzerinde görünmüyor olması. Görsele bakılırsa tasarım, Mate X serisinde olduğu gibi içe doğru katlanır bir yapıda karşımıza çıkacak.

Sizlerin de farkında olduğunuz gibi katlanabilir telefon teknolojisi son dönemde popüleritesini arttırmakta. Dünya genelinde pahalı olarak satışta olsa da satışları iyi durumda. Honor kendini kanıtlamak adına bu teknolojiye sahip telefonunu piyasaya sürecek. Şirketin 2021 yılı fazlasıyla verimli geçtiği bilinmekte.

Honor katlanabilir telefon görselleri

Honor, özellikle Çin’deki akıllı telefon satışlarını hızla artırıyor. Bazı verilere göre şirket, akıllı telefon satışlarında Çin’de Xiaomi ve Apple’ı geçerek üçüncü sırada yer alıyor. Şirket akıllı telefon pazarında Vivo ve OPPO‘dan sonra üçüncü sırayı alarak emin adımlarla ilerliyor.

Peki siz katlanabilen telefonlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Kendinize bu teknolojiye sahip bir telefon alır mısınız? Alt kısımdan yorum yaparak düşüncelerinizi bizlerle ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir