OnePlus Nord yeni güncelleme! Sevindirici haber

OnePlus Nord yeni güncelleme! Sevindirici haber

0

OnePlus geçmişten günümüze kadar üst seviye donanıma sahip cihazları ile kullanıcılara sunulan uygun fiyatlı telefon furyasına katılarak geçtiğimiz ay Nord modelinin tanıtımını gerçekleştirmişti. OnePlus Nord geçtiğimiz günlerde satışa sunulmasına rağmen şarj hızı ve kamera sorunu ile kullanıcılarını zora sokmuş durumda.

Satışının yapıldığı zamandan beri OnePlus’ın başını ağrıtan telefon, OxygenOS 10.5.5 güncellemesi ile kullanıcılarını sevindirmeyi planlıyor. Telefona gelen bu son güncelleme ile tabiri caizse yeniden piyasaya sürülmüş gibi oldu.

OnePlus Nord kamera ve şarj sorunu çözüldü!

OnePlus Nord kamera ve şarj sorunu çözüldü!

Hindistan’da 10.5.5.AC01DA, Avrupa’da 10.5.5.AC01BA ve diğer bölgelerde 10.5.5.AC01AA güncelleme numarasıyla kullanıma sunulan paket, herhangi bir yeni özellik veya güvenlik yaması içermiyor. Fakat şarj ve kamera gibi sorun bulunan bölgelerde iyileştirmeler yapılarak kullanıcıları memnun ediyor.

OnePlus resmi olarak yaptığı duyuru ile OnePlus Nord güncellemesinin mevcut bulunan sorunların hangilerine çözüm olacağı açıklandı. Yapılan duyuruya göre medya ses seviyesi arayüzündeki donma sorunları bu güncelleme ile son bulacak. Beklenmedik yeniden başlatma hataları getirilen güncelleme sayesinde bir daha yaşanmayacak. Ön kamerada, iç mekan çekimlerindeki netlik problemi getirilen aynı güncelleme sayesinde çözüme kavuşuyor. Son olarak Notes uygulamasının sürekli arka planda çalışması ve yavaş şarj etme problemleri de OxygenOS 10.5.5 güncellemesi ile tarih oluyor.

Bazı bölgeler için şirketin web sitesi üzerinden güncellemelere ulaşmak şimdilik mümkün değil, ancak daha hızlı sonuç almak adına üçüncü taraf bir Oxygen Updater uygulamasının da alternatifler arasında olduğu dile getiriliyor.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir