Fall Guys ikinci sezon için tarih açıklandı!

Fall Guys ikinci sezon için tarih açıklandı!

0

Oyun dünyasına giriş yapan Fall Guys, şimdiden tüm ilgiyi üzerine çekmiş gibi gözüküyor. Kısa süre önce ilk sürümün saltanatı başlamışken oyunun yapımcılar radikal bir karar aldı. Bu karar doğrultusunda oyunun Fall Guys ikinci Sezon Gamescom’da tanıtacaklarını duyurdu.

Fall Guys 2. sezon için tarih açıklandı!

Fall Guys ikinci sezon, Gamescom’da tanıtılacak!

Fall Guys oyunu, Mediatonic tarafından geliştirildi ve dağıtımı Devolver Digital tarafından yapıldı. Haziran 2019 itibarıyla E3’te tanıtılmıştı. Piyasaya çıkış tarihinden itibaren oynanma rekorları kırılan sevilen oyun bir de Playstation Plus üyelerine ücretsiz olarak sunuldu ve egemenliği Playstation ekosistemine de sıçradı.

Fall Guys çıkışını gerçekleştireli çok yeni olmasına rağmen oyun o kadar popüler ki geliştiricisi Mediatonic de buna reaksiyon vererek yeni sezon hazırlıklarına başladı. Bu türdeki diğer oyunlarda olduğu gibi oyuncuları elinde tutmak adına düzenli olarak yeni sezonlar düzenleyecek olan Mediatonic, 2. sezonun tanıtımını Gamescom açılış gecesindeki sunumu ile yapacak.

27 Ağustos Perşembe akşamı saat 21:00‘de Gamescom açılış gecesi canlı yayını yapılacak. Sunulacak program yaklaşık olarak 2 saat boyunca devam edecek ve oyun yapımcıları yeni oyunlarını tanıtacaklar. Oyun içindeki saat Fall Guys’ın birinci sezonunun 6 Ekim‘de biteceğini gösteriyor, aslına bakılırsa ikinci sezonun başlamasına fazlasıyla uzun süre var.

Fall Guys 2. sezon konusunda sizin beklentileriniz neler? Konu hakkındaki düşüncelerinizi alt kısımdan yorum yaparak belirtebilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir