OnePlus Hydrogen OS 11 Çok Yakında Tanıtacak!

OnePlus Hydrogen OS 11 Çok Yakında Tanıtacak!

0

 OnePlus, ülkemizdeki ani ve başarılı atılımının ardından dünyada da yükselen markaların arasında yer almayı başardı. Kulaklıkları ve akıllı telefonlarıyla tanınıp başarı yakalayan markadan Hydrogen OS 11 geliyor. OnePlus Hydrogen OS 11 sayesinde kullanıcılarını yepyeni arayüzler ve farklı özellikler ile karşılayacak.

OnePlus Hydrogen OS 11 yakında tanıtılıyor

OnePlus Hydrogen OS 11 yakında tanıtılıyor

Hydrogen OS 11, 10 Ağustos 2020 tarihinde yeni ara yüz olarak resmen tanıtılacak. Weibo’da meydana çıkan bilgilere göre güncellemeyle birlikte interaktif bir yol seçilecek.

Değerlendirme bu şekilde yapıldığında Oxygen 11 ile benzer yönleri olduğu düşünülen güncellemenin, değişik yönü ise Google hizmetleri ve yerel anlamda birkaç kişiselleştirmelerin sunulmayacak olması.

Hydrogen OS bilmeyenler içim Google play hizmetleri temelde olmayan Oxygen OS olarak tanınıyor.  Google, Çin’de yasaklandığından, OnePlus, Google play hizmetleri olmadan Çin için özel bir sürüm ortaya çıkartıyor. Yani, Hydrogen OS Çin’e özel olarak sunulmakta. Oxygen OS  ise Google hizmetlerinin sunulduğu diğer ülkeler için sunuluyor.

Şirketin CEO’su Pete Lau, birkaç gün önce söz konusu güncelleme için bir Twitter paylaşımı da yapmıştı. Aşağıda da göreceğiz gibi OnePlus Hydrogen OS 11’e bir gönderme yapılıyor.

Hatırlatmak gerekirse, OnePlus 6 ve 6T kullanıcıları için OxygenOS 10.3.5 dağıtılmıştı. Biliyorsunuz bu modeller iki yıl önce piyasaya çıktı ve yeni güncellemeyi almaları da kullanıcılarını mutlu etti. Dağıtılan bu güncelleme sayesinde 2 yıl önce piyasaya sürülmüş bu cihazlar amiral gemisi modellerin özelliklerine sahip olmasıyla dikkat çekmişti.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir