OnePlus 8T Tasarımı Ortaya Çıktı! İşte Görüntüler

OnePlus 8T Tasarımı Ortaya Çıktı! İşte Görüntüler

0

OnePlus 8T tasarımı için yavaş yavaş bilgiler paylaşılmaya haberler gelmeye başladı. Merakla beklenen modele ait görüntüler kısa süre önce ortaya çıktı. Ekim ayı içinde tanıtılması beklenen model ile ilgili iddialar ortaya atılırken farklı haberlerde konuşuluyordu.

Telefonun performans testi ile ilgili bilgiler ise en son gelen haberler içerisinde. Geekbench testiyle ortaya çıkan değerlerde çoklu ve tek işlem testinde model dikkat çekti.

OnePlus 8T tasarımı kılıfla görüntülendi

OnePlus 8T tasarımı kılıfla görüntülendi

Günümüzde birçok farklı modelin render görüntüleri ve model ile ilgili haberler paylaşılıyor. Fakat şuan ki konumuz olan OnePlus 8T render değil, kendi görüntüsü yani çizim olmadığı anlaşılıyor.

Paylaşılan görüntülerde OnePlus 8T tasarımı için dikkat çeken detaylar yer alıyor. Bunlardan ilki kamera kurulumunda, en altta yer alan çember. Bu bölmede makro kamera ya da diğer bir kameranın yerleştirilmiş olabileceği belirtiliyor.

Bunun yanında kameralar için en üstte ultra geniş açılı, ortada ana kamera, altta makro kamera ve sağ altta derinlik algılayıcı olduğu söylenenler arasında. Bununla birlikte ikili LED flaş da mevcut bulunuyor. Güç tuşunun sağda, ses açma – kapama tuşunun solda olduğu görülüyor.

Modelin 6.55 inç 120 Hz AMOLED ekranla geleceği belirtiliyor. Bununla birlikte Snapdragon 865 işlemci ve 65W hızlı şarj bilgisi kendisini göstermiş durumda. Merakla beklenen modelin tanıtım günü yaklaştıkça heyecan artıyor.

Siz bu model ile ilgili ne düşünüyorsunuz? OnePlus 8T modelinin tasarım görüntüleri hakkında fikirlerinizi alt kısımdan yorum yaparak belirtebilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir