1. Ana Sayfa
  2. Film ve Dizi
  3. Netflix’in Yeni Türk Dizisi Kulüp’ten İlk Fragman Geldi!

Netflix’in Yeni Türk Dizisi Kulüp’ten İlk Fragman Geldi!


Popüler TV izleme platformu Netflix, bünyesindeki Türk dizilerine bir yenisini daha eklemeye hazırlanıyor. Kulüp adı verilen dizinin fragmanı ve yayın tarihi belli oldu. Ek olarak da dizinin oyuncu kadrosu tamamlandı. Netflix’in Yeni Türk Dizisi Kulüp’ten İlk Fragman Geldi!

Netflix’in Yeni Türk Dizisi Kulüp’ten İlk Fragman Geldi!

Netflix'in Yeni Türk Dizisi Kulüp'ten İlk Fragman Geldi!

Netflix Türkiye yeni bir duyuruda bulunarak başrollerinde Gökçe Bahadır, Barış Arduç ve Salih Bademci’nin oynadığı Kulüp dizisinin geleceğini açıkladı. Söz konusu dizi 1950’li yılların Türkiye’sinde yer alacak. Ayrıca İstanbul’da yaşanan siyasi kargaşanın ortasında, Musevi bir annenin hapisten çıktıktan sonra kızıyla tekrar bağlantı kurma çabasını konu etmekte. O3 Medya tarafından hayata geçirilen Kulüp’ün yapımcılığını Saner Ayar ve Ayşe Durmaz üstlenmekte. Ayrıca yönetmen koltuğunda Zeynep Günay Tan ve Seren Yüce oturmakta. Ek olarak senaryosunu Necati Şahin, Ayşin Akbulut, Serkan Yörük, Bengü Üçüncü ve Rana Denizer yazmakta.

Merakla gelmesi beklenen dizi Kulüp, 1955 yılının İstanbul sokaklarında geçiyor. Dizinin ismi dönemin popüler bir gece kulübünden ilham aldı. Ayrıca söz konusu kulüpte çalışan eski mahkum Matilda ve hapisten çıktığı güne kadar kendisinin varlığını bilmeyen kızı Raşel’in hayat hikayesini anlatmakta. Ancak şimdilik dizinin kaç bölüm olacağı belli değil. Ancak dizinin yayın tarihi ile ilgili olarak Netflix Türkiye “İlk kısmın yayın tarihi: 5 Kasım” açıklamasını yapmakta.

Netflix, ‘Sosyal Konulu Drama’ kategorisine aldığı Kulüp dizisini şu cümlelerle tanımladı:

“Matilda bir yandan kızı Raşel ile ilişkisini düzeltmeye, onu Pera’nın belalı yakışıklısı Fıstık İsmet’ten uzak tutmaya çalışacak; bir yandan da gece hayatındaki meslektaşları olan cesur patronu Orhan, kıskanç yönetici Çelebi ve vizyoner sanatçı Selim’in egolarını yönetmeye uğraşacaktır. Müşteriler için cennet, çalışanlar için bir cehennem olan Kulüp, Matilda’nın gelişiyle yepyeni bir ruha bürünecek; her biri kendi hikayesinin “öteki”si olan karakterlerimiz için bir yuvaya dönüşecektir. Belki de en güzel aile, ailesizlerin kurduğudur.”

Dizinin başrolünde Gökçe Bahadır bulunmakta. Ayrıca sevilen isme Barış Arduç eşlik etmekte. Çoğumuzun Netflix dizisi Atiye”de yer alarak tanıdığı Metin Akdülger de oyuncu kadrosunda yer almakta. Ayrıca ek olarak oyuncu kadrosunda Salih Bademci, Fırat Tanış ve Asude Kelebek gibi oyuncular bulunmakta.

Peki siz bu yeni dizi hakkında ne düşünüyorsunuz? Ayrıca Netflix platformunu kullanmakta mısınız? Alt kısımdan yorum yaparak düşüncelerinizi belirtebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

Yorum Yap