Netflix, YouTube’da Ücretsiz Film Yayınlayacak!

Netflix, YouTube’da Ücretsiz Film Yayınlayacak!

0
Netflix, YouTube üzerinden ücretsiz film yayınlayacak

Netflix,19 Şubat’ta 48 saat boyunca ücretsiz filmi YouTube’da sunacak. Filmin adı The Trial of The Chicago 7. Söz konusu filmin yazar ve yönetmeni Aaron Sorkin. Bunun yanında yönetmen Sorkin filmin “bu tarihi duruşmada kararın yıldönümünü anmak” için ücretsiz olarak gösterildiğini belirtti. Film içerisinde tasvir edilen insanları övdü. Netflix, YouTube’da ücretsiz film yayınlayacak

Youtube üzerinden 48 saat boyunca ücretsiz yayınlanacak film, Chicago’daki 1968 Demokratik Ulusal Kongresi sırasında gösteri yapmak için bir isyan ve komployu kışkırtmakla suçlanan sekiz Vietnam savaş protestocusunu konu alıyor. Ayrıca bu konuya fazlasıyla ilgi var.

Netflix, YouTube’da ücretsiz film yayınlayacak

Sorkin, The Social Network ve Steve Jobs gibi filmlerle tanınıyor. Bunun yanında özellikle The West Wing ve A Few Good Men‘de çalışan siyasi konulara karşı da ilgili. Daha önce bu tarz filmlerde ismini sıkça duyurdu.

The Trial of The Chicago 7Netflix‘in YouTube’da ücretsiz olarak sunduğu ilk içerik değil. Çünkü geçtiğimiz yıl Nisan ayında birkaç doğa belgesellerini de Youtube üzerinden yayınlamıştı.

Netflix‘in orijinal filmlerini ve şovlarını YouTube‘da ücretsiz olarak sunmasının amacı merak ediliyor. Bu merakın cevabını bazıları, insanları içeriğiyle tanıştırmanın bir yolu olarak görüyorlar. Ayrıca popüler dijital yayın platformunun artık ücretsiz deneme sürümü sunmadığı bilgisi mevcut.

Netflix, bünyesinde barındırdığı ve her geçen hafta yeni film ve diziler ile üyelerinin karşısına çıkıyor. Üye olmayan kişiler için ücretsiz deneme sürümü de bulunmazken yeni yöntemler aramakta. Peki Netflix’in atmış olduğu bu adım hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Alt kısımdan yorum yaparak düşüncelerinizi bizlerle ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir