Netflix Games Multiplayer Desteği Geliyor!
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri

Netflix Games Multiplayer Desteği Geliyor!

0

Popüler video akış platformu Netflix, mobil oyun sektöründe adını duyurmaya devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda oyun kategorisine giriş yaptığını duyuran platform mobil oyun sektöründe çalışmalara devam etmekte. Netflix Games multiplayer (çok oyunculu oyun) desteği sunacak.

Netflix Games, geçtiğimiz ay bir çok oyunu bünyesine kattı. Bunlar Into The Breach, ardından Bowling Ballers, Mahjong Solitaire ve Heads Up! Mobil oyun sektörüne de giriş yapan şirket, daha fazla kullanıcıya hitap etmek istiyor.

Netflix Games multiplayer desteği gelmekte

Netflix Games

Bu konu hakkında geçtiğimiz günlerde Netflix sözcüsü açıklamalarda bulundu. Kumiko Hidaka, “Her zaman üyelerimizin hizmetteki deneyimini geliştirmeye çalışıyoruz ve Netflix mobil oyun deneyimini zenginleştirmek için farklı özellikler araştırıyoruz. Şu anda paylaşacak başka bir şeyimiz yok.” dedi.

İlk olarak geliştirici Steve Moser tarafından keşfedilen bulgulara göre Netflix, kullanıcıların Netflix’te oyun oynamak için benzersiz bir genel ad olarak tanımlanan “game handle” adı verilen bir şey kurmalarına izin veriyor. Netflix, diğer oyunlara da eklemeden önce 19 Temmuz 2022’de Into The Breach oyununda testlere başlamıştı.

Netflix Games multiplayer

Netflix uygulamasında ortaya çıkarılan referanslar, diğer kullanıcıları sizinle oyun oynamaya davet etme ile birlikte rekabeti de artıracak yeni özelliğe işaret ediyor. Şirket, skor tablosu özelliği ekleyerek rakiplerinizin kazandığı skorları da gösterecek.

Peki siz Netflix Games hakkında ne düşünmektesiniz? Netflix üyeliğine sahip misiniz? Ek olarak görüşlerinizi yorumlar kısmından veya Diyobi Forum‘dan bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap