Mercedes C-Serisi Tasarımı Sızdırıldı! İşte Fotoğrafları

Mercedes C-Serisi Tasarımı Sızdırıldı! İşte Fotoğrafları

0
Mercedes C-Serisi Tasarımı Sızdırıldı

Yakın zamanda tanıtılması planlanan Mercedes C-Serisi sedan ve station wagon modellerinin casus fotoğrafları gün yüzüne çıktı. Fotoğraflar, şirketin tasarımı sadeleştirip modern hale getirdiğini hissettiriyor. Mercedes C-Serisi tasarımı belli oldu.

Yeni nesil Mercedes C-Serisi’nin lansmanına az bir süre kala otomotiv devinin yeni sedanı, kamuflajlı haliyle görüntülendi. Anlaşıldığı kadarıyla Mercedes, yeni nesilde detaya önem vermeden sade bir tasarım ile karşımıza çıkmayı hedefliyor.

Yeni C-Serisi’ne önden baktığımızda farların, CLS ve S-Serisi’ne benzer bir tasarım şekli bizleri karşılıyor. Bunun yanında aracın ön ızgarası da önceki nesle kıyasla bir miktar büyümüş durumda fakat kamuflaj, ızgaranın kenarlarının belli olmasını engelliyor.

2021 Mercedes C-Serisi’ne arkadan baktığımızda daha büyük bir değişiklik gözlemlediğimizi söylersek yanlış olmaz. Yeni C-Serisi’nin stopları, aracı daha da geniş göstermek için bagaj kapağı boyunca uzanıyor.

Yeni C-Serisi’nin içi de tıpkı dışı gibi kamufle edilmiş durumda. Bundan dolayı aracın içi hakkında yorum yapmamız pek mümkün değil. Yine de aracın orta konsolunda tablet benzeri bir bilgi eğlence ekranı olacağını ve hemen altında da dokunmatik benzeri kontrol butonlarının yer alacağını düşünülüyor.

Söylentiler, dört silindirli C53 ve C63 modellerinin çok daha fazla elektrifikasyon ile geleceği yönünde. Bunun yanında station wagon modele de sahip olacak yeni C-Serisi’nin Audi A4 Allroad’a rakip olacağı da ifade ediliyor.

Mercedes C-Serisi tasarımı! Casus fotoğraflar

Mercedes C-Serisi tasarımı! Casus fotoğraflar
Mercedes C-Serisi Casus fotoğraflar
Mercedes C-Serisi tasarımı 
fotoğraflar

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir