Mercedes-Benz EQR AMG Tasarımı Dikkat Çekti! Türk Tasarımcı

Mercedes-Benz EQR AMG Tasarımı Dikkat Çekti! Türk Tasarımcı

0

Türk tasarımcı Emre Hüsmen, tasarladığı konsept Mercedes-Benz EQR AMG tasarımı paylaştı. Oldukça şık görünen araç, 1.200 beygirlik güç çıkışıyla da fazlasıyla ses getirmiş durumda.

Mercedes-Benz R Serisi, Alman otomobil üreticisinin piyasaya sürülen en ilginç ve dikkat çekici modeli oldu. Seri, müşteriler arasında bu kadar popüler olmamasına rağmen Türk tasarımcı Emre Hüsmen’in Mercedes-Benz EQR AMG konsept tasarımına ilham kaynağı oldu.

Türk Tasarımcı Mercedes-Benz EQR AMG Tasarımı Geliştirdi

Türk Tasarımcı Mercedes-Benz EQR AMG Tasarımı Geliştirdi

Türk tasarımcı tarafından resmi Behance sayfasında paylaşılan Mercedes-Benz EQR AMG konsepti, son dönemde karşımıza çıkan ve keşke gerçek olsa dedirten harika çalışmalar arasına giriş yapıyor. Hüsmen tarafından “Hypercar Wagon” olarak aktarılan ve sizin de görebileceğiniz üzere “wagon” formunda olan otomobil, tasarım bakımından kendisini emsallerinden ciddi derecede ayırıyor.

Hüsmen’in sürpriz olmayacağı üzere elektrikli altyapıda tam 1.200 beygirlik bir güç ile hayal ettiği bu hemen her istediğiniz, taşıyabileceğiniz hiper otomobil, ters yöne açılan arka kapılara sahip ve tüm açılardan kendisine baktırmayı beceriyor. 24 inç jantlar üzerinde oturan bu çok özel konsept EQR AMG, kendi tasarımının yanı sıra üç boyutlu görüntüsü de ayakta alkışlanacak cinsten.

Mercedes-Benz EQR AMG konsepti dikkat çekerken, firmanın da bir Vision AVTR konsepti yer alıyor. Bu AVTR konseptinin arkasında ise direkt olarak Mercedes’in bizzat kendisi bulunuyor. Avatar filminden ilham alınarak hazırlanan konsept otomobil Mercedes-Benz Vision AVTR, görebileceğiniz üzere oldukça fütüristik bir tasarıma sahip. Avatar’ın arkasındaki isim James Cameron desteğiyle hazırlanan araç, bir direksiyon taşımıyor.

Bu tasarım ile ilgili sizin düşünceleriniz neler? Çok beğenilen şık tasarım hakkında fikirlerinizi alt kısımdan yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir