Samsung 2021 Yılı Amiral Gemileri! İsimleri Sızdırıldı

Samsung 2021 Yılı Amiral Gemileri! İsimleri Sızdırıldı

0
Samsung 2021 Yılı Amiral Gemileri

Samsung, 2021 için amiral gemi olacak akıllı telefonları geliştirmeye devam ediyor. Günümüzde pek çok cihazın çıkışı gerçekleşmeden önce sızıntı haberleri yapılıyorken bu konuda da bilgiler paylaşıldı. Söz konusu telefon modelleri isim olarak ortaya çıktı. Samsung 2021 yılı amiral gemileri açıklanmış oldu.

Şirket içerisinde mevcut olan önemli kaynak olarak adlandırılan Max Weinbach’a göre Samsung, 2021 yılında toplam 7 farklı amiral gemisi ile kullanıcıların karşısına tüm hızıyla çıkacak. Modellerin ismi hakkında da açıklama yapıldı ve adları belirtildi. Sırasıyla Galaxy S21 FE, Galaxy S21, Galaxy S21 Plus, Galaxy S21 Ultra, Z Fold 3, Z Flip 3 ve Z Fold FE modelleri olacak.

Üst kısımda belirttiğimiz Galaxy S21 FE ve Z Flod FE en çok dikkat çekenler arasında. Daha önce hiçbir şekilde isimleri paylaşılmayan bu cihazlar, ‘bütçe dostu‘ adıyla belirtilerek karşımıza seçenek olarak sunulacak. Aynı zamanda Max Weinbach, sıralamış olduğu bu amiral gemisi telefonlardan minimum üç tanesinin aktif olarak S Pen desteği mevcut olacağını da ekledi.

Samsung 2021 Yılı Amiral Gemileri

Yeni yılda yeni cihazlar çıkartarak pazar payını arttırmak isteyen Samsung, yeniliğe ayak uydurmaya çalışıyor. Söz konusu amiral gemisi akıllı telefonları ‘bütçe dostu’ olarak kullanıcılara sunmak hedefleniyor. Her kesimden müşteriyi ellerinde tutmak istedikleri bu adımlarından anlaşılıyor.

Siz Samsung’un atmış olduğu bu adım hakkında ne düşünüyorsunuz? Yeni cihazların şimdilik sadece isimleri bilinirken ve özellikleri ile ilgili bir bilgi söz konusu değilken bu konuya nasıl yaklaşıyorsunuz? Alt kısımdan yorum yaparak fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir