1. Ana Sayfa
 2. Film ve Dizi
 3. Karantinada En Çok İzlenen 10 Netflix Dizisi

Karantinada En Çok İzlenen 10 Netflix Dizisi

En Çok İzlenen 10 Netflix Dizisi. Stranger Things dizisi.

Dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle insanlar evlerine hapsolmuşken en çok yaptıkları şey Netflix izlemek oldu. Mart ayında en çok izlenen Netflix içerikleri de açıklandı. En Çok İzlenen 10 Netflix Dizisi..

Çin’in Wuhan kentinin vahşi hayvan pazarında ortaya çıkan virüs, dünyanın yarısına yakınını evine hapsetti. Bu izolasyon ve kişisel karantina sürecinde insanlar, zaman geçirmek için arayış içerisine girdi. Evde kapalı kalan insanların çoğu bu süre zarfında zamanını bir şeyler izleyerek geçirmeyi tercih ediyor.

İnternet yayıncılığının lider ismi hiç şüphe yok ki Netflix. Bu platformun ülkemiz içerisinde de fazlasıyla kullanıcısı bulunuyor. Mevcut durumumuzdan dolayı bir çok kişi burada vakit geçiriyor.

Mart Ayında En Çok İzlenen 10 Netflix Dizisi

En Çok İzlenen 10 Netflix Dizisi. Sex education dizisi.

Arama motoru olan Reelgood, mart ayında milyonlarca kullanıcısının yaptığı aramaları göz önüne alarak en çok ilgi gören serileri belirledi. Bu seriler içerisinde bazı beklenen yapımların olmaması ve sürpriz bazı isimler dikkat çekti.

Arama motoru Reelgood çoğunlukla ABD’li kullanıcılar olsa da açıklanan listede Avrupa yapımlarının başarısı dikkat çekti. Ülkemizde de büyük ilgi gören İspanyol yapımı Elite, Güney Kore yapımı Crash Landing On You ve İngiliz yapımı Sex Education oldukça popüler yapımlar oldu.

Listede liderliği ise Love is Blind adlı realite programı aldı. Şubat ayının sonunda eklenen program oldukça iyi bir dönem geçirdi. Bu durumun nedeni bir çok kişi tarafından farklı şeyler olarak görülse de bizce yıldızı sönmüş kişileri değilde sempati duyulabilecek isimlerin programda yer alması.

Reelgood verilerine göre mart ayında Netflix‘te en çok izlenen 10 yapım ise şu şekilde oldu:

 1. Love is Blind
 2. Elite
 3. Crash Landing on You
 4. Sex Education
 5. Stranger Things
 6. I Am Not Okay with This
 7. The Trials of Gabriel Fernandez
 8. Tiger King: Murder, Mayhem and Madness
 9. Money Heist
 10. Better Call Saul

Sizin favori Netflix yapımınız hangisi? Platformda yer alan yapımlar arasında siz en çok hangilerini izlemeyi tercih ediyorsunuz? Yorum yaparak düşüncelerinizi ve tavsiyelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (4)

 1. yeni-hesap_avatar

  abi tema ismi ne

 2. yeni-hesap_avatar
  9 ay önce

  👍👍👍👍

 3. yeni-hesap_avatar
  9 ay önce

  Bu 10 diziden 7 tanesini bende izledim 😂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir