Selena Gomez den Yüklü Koronavirüs Bağışı

Selena Gomez den Yüklü Koronavirüs Bağışı

0
Selena Gomez. Koronavirüs nedeniyle hastaneye bağış yaptı.

Selena Gomez, geçirdiği hastalıklar sonrasında böbrek nakli yaptırarak hayatında yeni bir sayfa açmıştı. Bu zor günlerde ise elini taşın altına koyma gereği duydu. Ünlü yıldız, nakil yaptırdığı hastaneye, ‘Şimdi sıra bende‘ diyerek büyük bir meblağ koronavirüs bağışı yaptı.

Dünya ünlü isim Selena Gomez, koronavirüs nedeniyle zor günler geçirmekte olan ülkesine destekte bulundu. Genç yıldız, Los Angeles’taki Cedars Sinai Hastanesi’ne büyük miktarda malzeme bağışı yaptığını açıkladı.

Selena Gomez. göl kenarında poz.

Sosyal medya hesabından duyuru yapan 27 yaşındaki Gomez, bağışta bulunduğu hastanede 2 sene önce önemli bir operasyon geçirmişti.

Selena Gomez. Hastaneye bağış yaptı.

Söz konusu hastanede böbrek nakli ameliyatı olan Selena Gomez, yaptığı bağışı ”Şimdi sıra bende” diyerek geçmişini unutmadan ve gelecek adına yardım amaçlı yaptığını belirtmiş oldu.

Gomez, “Başkalarının hayatı için kendi sağlıklarını feda eden her bir sağlık çalışanına müteşekkirim.” dedi.

Ayrıca sağlık çalışanlarının bulmakta zorluk çektiği maske ve solunum cihazı gibi tıbbi malzemelerin temin edilmesine de yardımcı olacağını söyledi.

Ünlü güzelin bu davranışı takipçileri tarafından övgü aldı. Bu zor günlerde koronavirüs ile mücadelede sadece kendisini düşünmeyip insanlık içinde yardımda bulunan ve bunu duyurarak örnek teşkil eden Selena Gomez’e bir çok takipçisi gibi bizlerde teşekkür ediyoruz.

Tüm herkesin bu zorlu günlerde elinden geleni yapmasını rica ediyor, birlikte bu zor günleri atlatacağımızı yineliyoruz. Evde kalarak risk oranını minimuma indirmenizi tavsiye ediyoruz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir