İşte YouTube İş Ortağı Programı Üye Sayısı!

İşte YouTube İş Ortağı Programı Üye Sayısı!

0

Popüler dijital video izleme platformu YouTube, içerik üreticilerini düşünmekte. Söz konusu içerik üreticilerinin para kazanmaları için İş Ortağı Programı adında bir hizmet sunmakta. Ayrıca platform, programın üye sayısını açıkladı. İşte YouTube İş Ortağı Programı Üye Sayısı!

İşte YouTube İş Ortağı Programı Üye Sayısı!

İşte YouTube İş Ortağı Programı Üye Sayısı!

YouTube İş Ortağı programı ile birlikte platformda içerik üreticisi olan kullanıcılar işlerini sorunsuz bir şekilde üretebilmekteler. Söz konusu program sayesinde içerik üreticileri belirli şartları yerine getirdikleri zaman para kazanmaya başlamaktalar. Ayrıca şirket bir açıklama yaparak programın üye sayısını açıkladı. YouTube platformu içerik üreticilerine para kazanmaları için fazlasıyla destek sunmakta. Platformdaki içerik oluşturucuları reklamlarkatıl butonu, bağışlar ve YouTube Premium sayesinde para kazanabiliyorlar.

YouTube İş Ortağı programı sayesinde kullanıcılar internet üzerinden para kazanabiliyorlar. Şirketin geçtiğimiz günlerde paylaştığı rakamlara göre programın üye sayısı 2 milyona ulaştı. Ayrıca YouTube Ürün Müdürü Neal Mohan bir blog yazısında, 2020‘de programa katılan kanal sayısının 2019‘a oranla iki katından fazla arttığını açıkladı. Mohan, “Güvenilir içerik oluşturucularını finansal olarak ödüllendirmenin ve işlerini büyütmelerine yardımcı olmanın yeni yollarını bulmak bizim için her zaman en büyük öncelik olacak.” sözlerini kullandı.

Ayrıca platform, içerik oluşturucular arasındaki taciz olaylarına karşı 2019‘da politikasını güncelledi. Ek olarak yasal ya da etik sınırları aşan kanalların ceza verdi.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünmektesiniz? YouTube platformunu kullanmakta mısınız? Ayrıca alt kısımdan yorum yaparak bizlerle ve diğer okurlarımızla fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir