İşte Far Cry 6’nın Resmi Hikaye Fragmanı!

İşte Far Cry 6’nın Resmi Hikaye Fragmanı!

0

Gelmesi merakla beklenen oyun Far Cry 6 yeni bir haberle geldi. Söz konusu olan oyuna Ubisoft’un yayınladığı hikaye fragmanı eklendi. İşte Far Cry 6’nın Resmi Hikaye Fragmanı!

İşte Far Cry 6’nın Resmi Hikaye Fragmanı!

İşte Far Cry 6’nın Resmi Hikaye Fragmanı!

2021 yılının en çok beklenen oyunlarının arasında Far Cry 6 yer almakta. Ubisoft, oyun severlerin heyecanını bir nebze olsun dindirmek için oyunun hikayesini içeren bir fragman yayınladı. Fragmanda ise çoğunlukla kötü karakter Anton ile yanındaki çocuğun yaşadığı olaylar yer aldı. Ayrıca merakla beklenen oyun 7 Ekim 2021 tarihinde piyasaya sürülecek.  Oyunu almak isteyen kullancılar PlayStation 4PlayStation 5, Amazon LunaXbox Series X | SGoogle Stadia ve PC platformlarından alabilecekler.

Ubisoft‘un yayınladığı Far Cry 6 fragmanı, oyunun hikayesiyle ve kötü karakteriyle ilgili birçok detayı içermekte. Geçtiğimiz zamanlarda sızdırılan bilgilere göre yeni Far Cry yapımındaki kötü karakter hakkında bazı ifadeler bulunmaktaydı. Fakat yine de karakterin sahip olduğu kişilik hakkında detaylı bilgi yer almamaktaydı.

Söz konusu fragmanın sonunda kötü karakterin, bir kişiyi öldürmesi için silahı yanındaki çocuğa verdiği görülmekte. Anlaşıldığı üzere Anton‘un fazlasıyla acımasız olduğu yer almakta. Önceki zamanlarda yapılan açıklamalarda serinin en kötü karakteri olacağını öğrenmiştik. Videoyu daha detaylı inceleyecek olursak oyunun grafiklerinin ve kaplama kalitesinin yüksek olduğunu anlayabiliriz. Ayrıca oyun içindeki karakterler konuştuğu zamanda da ağız animasyonları başarılı olmuş. Ancak Far Cry 6‘nın geçtiği bölge serinin diğer oyunlarından farklı. Çoğunlukla kırsal alanlarda yer alan oyun şimdi ise şehir içerisinde olacak.

Peki siz bu oyun hakkında ne düşünmektesiniz? Alt kısımdan yorum yaparak bizlerle ve diğer okurlarımızla fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir