İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Far Cry 6 Çıkış Tarihi Sızdırıldı! İşte Açıklama

Far Cry 6 Çıkış Tarihi Sızdırıldı! İşte Açıklama


Kısa süre önce Ubisoft, Rainbow Six Quarantine ve Far Cry 6 çıkış tarihi hakkında resmi olarak açıklama yapmıştı. 1 Nisan 2021 sonrasına ertelenen oyunun çıkış tarihi tekrardan sızdırıldı. Sevilen oyun hakkında çıkan bu sızıntı haberi hızla yayıldı.

Far Cry 6 çıkış tarihi sızdırıldı

Far Cry 6 çıkış tarihi sızdırıldı

Oyunseverlerin sabırsızlıkla beklediği, günleri iple çektiği Far Cry6, normal şartlarda 18 Şubat 2021’de piyasaya sürülecekti. Dünyayı etkisi altına alan pandeminin neden olduğu zorlu süreç Ubisoft’u da etkiledi. Şirket, Rainbow Six Quarantine ve Far Cry 6 oyunlarını erteleme kararı aldı.

Oyunların 1 Nisan 2021’den sonra piyasaya sürüleceğini açıklayan şirket, kesin bir tarih belirtmedi. Immortals Fenyx Rising, Mafia: Definitive Edition ve Mafia 2: Definitive Edition gibi oyunların çıkış tarihini şirketlerden önce açıklayan Microsoft Store, bu kez de Far Cry 6 için tarih verdi.

Microsoft Store’da yer alan bilgiye göre PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X / S, Xbox One ve Google Stadia’da 26 Mayıs 2021 tarihinde indirilebilir hale gelecek. Henüz Ubisoft tarafından resmi bir açıklama yayınlanmasa da bazı analistler bu bilginin doğru olduğunu belirtiyor.

Ubisoft, geçtiğimiz günlerde Far Cry 6’nın PlayStation 5 ve Xbox Series X modellerinde 4K 60FPS ile karşımıza çıkacağını açıklamıştı. Bu açıklamanın artından oyunseverler iyice sabırsızlanmaya başladı.

Söz konusu sevilen oyun hakkında çıkan sızıntı çıkış tarihi hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Alt kısımdan yorum yaparak fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap