İşte Battlefield 2042’nin Yeni Oynanış Videosu!
 1. Anasayfa
 2. Oyun Haberleri

İşte Battlefield 2042’nin Yeni Oynanış Videosu!

0

Merakla gelmesi beklenen Battlefield 2042 oyunundan hayranlarını sevindirecek yeni bir video geldi. Söz konusu videoda  oyundaki 4 Uzmanı tanıtıldı. Ayrıca yer alan her uzmanın kendine has özellikleri bulunmakta. İşte Battlefield 2042’nin Yeni Oynanış Videosu!

İşte Battlefield 2042’nin Yeni Oynanış Videosu!

İşte Battlefield 2042’nin Yeni Oynanış Videosu!

Oyuncular tarafından gelmesi dört gözle beklenen yeni oyun Battlefield 2042’nin çıkmasına yaklaşık olarak 50 gün kaldı. Zaman daraldıkça hayranların heyecanı gittikçe artmakta. Her oyunda olduğu gibi bu oyunda da birçok iddia ortaya atılıyor. Söz konusu iddialardan bazıları açık beta olacağı ve bunun da 22 Eylül‘de başlayacağı yönünde olmakta. Ancak betanın tarihi ile ilgili DICE tarafından herhangi açıklama söz konusu değil. Oyuncuların oyunda merak ettikleri bir diğer konu ise Uzmanlar olmakta. Yayınlanan yeni oynanış videosunda  4 Uzmanın özellikleri gösterilmekte.

Oyundaki yer alan her Uzman kendine has özelliklere sahip. Oyuncular istedikleri silahları kullanabilseler de Uzmanların kendilerine has silahları ve ekipmanları mevcut. Paylaşılan videonun başında Mackay gösterilmekte. Ayrıca Assault sınıfı olan Mackay’de bir adet kanca bulunuyor. Titanfall’da da olan bu kanca ulaşılması zor olan yerlere daha az sürede erişmeyi ağlamakta.

Videoda ikinci olarak gösterilen karakter ise Falck. Söz konusu karakter Support sınıfı olarak yer almakta. Ayrıca sahip olduğu şırınga pistol ile uzaktan dost birimleri iyileştirebile özelliğine sahip. Ek olarak ise aynı şırıngayı isterse kendisi için de kullanabilmekte. Üçüncü karakter Boris ise bir Tarete sahip. Söz konusu karakter Engineer sınıfında yer almakta. Ayrıca taret ile otomatik bir şekilde düşman öldürebilme yeteneğine mevcut. Ek olarak taret  menzildeki düşmanları otomatik olarak işaretleyebilmekte. İşaretlenen düşmanlar takım arkadaşları tarafından da görülebilme özelliğine sahip.

Son karakter olarak ise karşımıza Casper geliyor. Söz konusu karakter Recon sınıfında yer almakta. Ayrıca Casper bir Drone’a ve hareket sensörüne sahip. Söz konusu hareket sensörü ile birlikte oyuncular yakınlarındaki düşmanları fark edebiliyorlar.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünmektesiniz? Ayrıca alt kısımdan yorum yaparak bizlerle ve diğer okurlarımızla fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir