Battlefield 6 Geliyor! Tanıtım Tarihi Duyuruldu!
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri

Battlefield 6 Geliyor! Tanıtım Tarihi Duyuruldu!

+ - 0

Oyun severlerin gözdesi olan oyun Battlefield’ın tanıtım tarihi, resmi Twitter hesabı tarafından duyuruldu. Popüler olan oyunun önümüzdeki 10 yıl sonrasını konu olarak alacağı tahmin edilmekte. Battlefield 6 Geliyor! Tanıtım Tarihi Duyuruldu!

Battlefield 6 Geliyor! Tanıtım Tarihi Duyuruldu!

Battlefield 6 Geliyor! Tanıtım Tarihi Duyuruldu!

Serinin bir önceki oyunu Battlefield 5, 2018 yılında oyun severlerin karşısına çıkmıştı. Fakat söz konusu olan oyunun oynanış kısmı bazı oyuncuların hoşuna gitmemişti. Maalesef ki oyundaki Battle Royale modu için eklenen bazı özellikler multiplayer modunda sorun yaratmaktaydı. Yeni gelecek olan Battlefield 6 oyunu, geliştiriciler tarafından 2 yıldır geliştirilmekte. Oyun ile ilgili ortaya çıkan bilgilere arasında; oyunun modern zamanda geçeceği ve günümüz teknolojilerinden esinlenen ekipmanların yer alacağı bilinmekte.

Söz konusu olan oyun Battlefield 6 için yapılması planlanan tanıtım 9 Haziran TSİ 17:00‘da olmakta. Oyunun adına Battlefield 6 dense de, resmi adı “Battlefield”. Ayrıca oyun modern dönemlerde oynan ve içinde VTOL ile birlikte robot köpekler olmakta. Ek olarak VTOL’ların kullanılabilir olacağı bilinmekte. Oyunun resmi Twitter hesabından oyun ile ilgili fragman ve yayınlanma tarihi geldi.

Haberimize konu olan oyun, modern zamanda geçecek fakat söz konusu olan tarih günümüz değil. Oyunun günümüzden 10 yıl sonrasında geçmesi düşünülmekte. Oyunun alışık olduğumuz gibi ABD ve Rusya birbirine karşı olacaklar. Ayrıca serinin Battlefield 4‘oyununda RusyaÇin ve ABD üçlüsü bulunmaktaydı. Battlefield 6 oyununda da aynısı söz konusu olacak mı konusu hakkında net bir bilgi bulunmamakta.

9 Haziran’da yapılması planlanan etkinlikte oyunla ilgili tanıtım yer alabilmekte. Fakat asıl gösterim 22 Temmuz‘da EA Play‘de olmakta.

Peki siz söz konusu oyun hakkında ne düşünmektesiniz? Alt kısımdan yorum yaparak bizlerle ve diğer okurlarımızla fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap