IOS ve iPadOS için Beta 4 Sürümleri Geldi!
  1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji Haberleri

IOS ve iPadOS için Beta 4 Sürümleri Geldi!

0

Popüler teknoloji şirketi Apple cihazlarının güncellemesini sık sık yapmakta. Şirket son olarak, iOS 14.7, iPadOS 14.7, tvOS 14.7 ve WatchOS 7.6 Beta 4 sürümlerini yayınladı. IOS ve iPadOS için Beta 4 Sürümleri Geldi!

IOS ve iPadOS için Beta 4 Sürümleri Geldi!

IOS ve iPadOS için Beta 4 Sürümleri Geldi!

Dev teknoloji şirketi Apple, kendini geliştirmeye devam etmekte. Cihazlarının sorun yaratmasını önlemek için sistemlerini güncellemekte. Yayınlanan beta sürümleri test kullanıcıları için aktif etmekte. Söz konusu olan beta sürümlerinde  yeni özellikler olabilmekte veya performans geliştirmeleri sunabilmekte. Ayrıca bu kullanıcılar beta sürümlerinde görükleri hataları geri bildirerek işletim sistemlerinin gelişmesine yardımcı olmaktalar.

Apple, 14.7 beta sürümlerini denemeye devam etmekte ve şu an dördüncu turunda. Söz konusu olan dördüncü turu, test kullanıcılarına denemeleri için iOS 14.7, iPadOS 14.7, tvOS 14.7 ve WatchOS 7.6’nın beta sürümlerini sunmakta. Ayrıca en son yayınlanan bu beta sürümleri, test programına kayıtlı olan kullanıcılar için Apple Developer Center aracılığıyla indirebilmekteler. Kullanıcılar isterlerse de beta yazılımını çalıştıran cihazlarda kablosuz güncelleme yoluyla indirilebilirler. Ayrıca söz konusu olan bu beta sürümü, akım ve optimizasyon geliştirmesi içermekte. Ek olarak da performans iyileştirmelerini de içermekte.

Kısacası şirket, yayınladığı beta güncellemesi ile birlikte iOS 15iPadOS 15, tvOS 15 ve WatchOS 8‘i de test etmekte. Ayrıca şirket Temmuz ayında ilk genel betaların yayınlanmasını planını yapmakta.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünmektesiniz? Alt kısımdan yorum yaparak bizlerle ve diğer okurlarımızla fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap