1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya Haberleri
  3. Instagram’a Yeni Favoriler Özelliği Geliyor!

Instagram’a Yeni Favoriler Özelliği Geliyor!


Popüler sosyal medya uygulaması Instagram kendini geliştirmeye devam ediyor. Platform şimdi de favoriler adı altında yeni bir özellik eklemeye hazırlanıyor. Instagram’a Yeni Favoriler Özelliği Geliyor!

Instagram’a Yeni Favoriler Özelliği Geliyor!

Instagram'a Yeni Favoriler Özelliği Geliyor!

Sosyal medya uygulamaları artık hayatımızın bir parçası oldu dersek yalan söylemiş sayılmayız. Platformlar kullanıcı kaybetmemek için her geçen gün yeni bir özellik eklemesi yapmaktalar. Bu sayede hem mevcut kullanıcılarını hoşnut ediyorlar hem de yeni kullanıcı kazanıyorlar.

Bildiğiniz üzere kendini en çok geliştiren uygulamalardan biri Twitter. Platform geçtiğimiz aylarda hem yeni özellikleri kullanıma sunmuş hem de uygulamaya gelecek olan özelliklerden söz etmişti. Twitter’ı örnek alarak kendini geliştiren bir diğer uygulama da Instagram oldu. Gelen bilgilere göre söz konusu platform ‘Favoriler’ özelliğini test etmekte.

Instagram'a Yeni Favoriler Özelliği Geliyor!

Yeni özellik ile birlikte kullanıcılar istedikleri kişileri favorilerine ekleyebilecekler. Bu sayede favorilerine ekledikleri kişilerin gönderileri, diğerlerinden önce karşılarına çıkacak. Sonuç olarak da söz konusu kişilerin yaptıkları paylaşımlar artık kaçırılmayacak. Özellikle birlikte kullanıcılar favorilerine ekledikleri kişileri görebilmeleri için ‘Favoriler’ sekmesini kullanılabilecekler. Ayrıca oluşturulan liste gizli olacağı için kullanıcılardan başka biri favori listesini görüntüleyemeyecek. Ek olarak da kullanıcıların favorilerine ekledikleri veya çıkardıkları hesaplara herhangi bir bildirim gönderilmesi söz konusu değil.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Ayrıca Instagram platformunu kullanmakta mısınız? Gelecek olan yeni özellik ile ilgili düşünceleriniz neler? Alt kısımdan yorum yaparak düşüncelerinizi belirtebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap