Battlefield Mobile Beta Oyuncuları Mutlu Edecek!

Battlefield Mobile Beta Oyuncuları Mutlu Edecek!

0

Gelmesi dört gözle beklenen Battlefield Mobile ile ilgili yeni bir haber geldi. Söz konusu oyun belirtilen bölgeler için kısa bir zaman içinde gelecek. Battlefield Mobile Beta Oyuncuları Mutlu Edecek!

Battlefield Mobile Beta Oyuncuları Mutlu Edecek!

Battlefield Mobile Beta Oyuncuları Mutlu Edecek!

Geçtiiğimiz günlerde Battlefield hayranlarını sevindirecek bir duyuru geldi. Söz konusu duyuruda Battlefield Mobile oyununun geleceği belirtildi. Ancak oyunun çıkış tarihi için biraz daha zaman gerekmekte. Popüler oyun şirketi EA, Battlefield Mobile için farklı planlara sahip. Merakla beklenen oyun şu anlık Filipinler ve Endonezya’daki beta süreci ile oyuncuların erişimine sunuldu.

Her ne kadar söz konusu oyunun beta süreci şimdilik  iki ülkede başlamış olsa da bu yıl sonbaharda yeni bölgelere açılması planlanmakta. Oyunun Google Play Store sayfası bu nedenle erişilebilir durumda. Ancak indirmek isteyen oyuncuların bir süre daha beklemeleri gerekmekte. Ayrıca EA yen bir açıklama ile geldi. Yaptığı açıklamada beta kayıtlarının başlamasıyla birlikte oyuncuların ön kayıt ve gelecekteki oyunlar için yeni kayıtlar yapabilmelerini sağlayan bir sayfa açacağını belirtti

Sonbahar zamanında diğer bölgelere açılması planlanan Battlefield Mobile betası, sadece Android cihazlar için aktif olacak. Ayrıca oyun ücretsiz bir şekilde erişime sunulacak ve oyuncular isterlerse silah kaplaması alabilecekler. Ek olarak oyunda Battle Pass, koleksiyonluk kozmetikler ve Battlefield‘ın bu sürümüne özel öğeler mevcut olmakta. Ayrıca söz konusu oyun sadece mobil cihazlar için geliştirilmekte.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Ayrıca Battlefield oyunlarını seviyor musunuz? Alt kısımdan yorum yaparak düşüncelerinizi belirtebilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir