İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya Haberleri
  3. Instagram Profesyonel Pano Özelliği Geliyor

Instagram Profesyonel Pano Özelliği Geliyor


Instagram’dan yeni bir özellik hamlesi daha geldi. Popüler sosyal medya platformu işletmeler ve içerik oluşturucuları için Instagram Profesyonel Pano özelliği adımı geldi. Instagram bu konuda daha öncede işletmeler ve içerik oluşturucuları için özellik geliştirip sunmaya devam ediyor. Profesyonel Pano özelliği ile kullanıcıları Performansını Takip Et, Gelişmelerden Haberdar Ol ve İşletmeni Büyüt gibi seçeneklerle karşılaşıyor.

Instagram Profesyonel Pano özelliği

Instagram Profesyonel Pano özelliği

Sosyal medya platformlarının en popülerlerinden olan Instagram, bir süredir işletme ve içerik üreticilerinin hesaplarına çok daha kullanışlı bir deneyim sunmak amacıyla sürekli yeni özellikler geliştiriyor. Daha rahat bir şekilde etkileşim kurulabilmesini amaçlayan platform bünyesine her geçen gün özellikler eklerken şimdi de Profesyonel Pano isimli özelliğini duyurdu.

Profesyonel Pano özelliğinde kullanıcılar performans ölçümünden profesyonel araçları keşfetmeye kadar pek çok araca ulaşabiliyor. Tüm bunların yanında ekstra olarak özellik aynı zamanda, işlevleri kullanma ve eğitici bilgilere erişme merkezi görevini de kullanıcılara sunmakta.

Performansını Takip Et ile profesyonel hesabın 30 günlük istatistikleri görüntülenebiliyor. İşletmeni Büyüt bölümünde ise işletmelerin Alışveriş özellikleri, içerik üreticileri içinse Rozetler gibi araçların kontrolü sağlanıyor. Adından da anlaşılacağı üzere Gelişmelerden Haberdar Ol kısmında ise Instagram’da yer alan eğitici kaynaklardan efektif bir şekilde nasıl yararlanılabileceği öğretiliyor.

Instagram’ın kullanıcılarını memnun etme amacıyla geliştirmekte olduğu özellikleri ile ilgili siz ne düşünüyorsunuz? Alt kısımdan yorum yaparak düşüncelerinizi bizlerle ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

Yorum Yap