Instagram Messenger Özelliği! DM Yenileniyor

Instagram Messenger Özelliği! DM Yenileniyor

1

Facebook, dünya çapında en çok kullanılan ve bilinen sosyal medya platformlarının sahibi. Instagram Messenger Özelliği, Dm ile Facebook Messenger‘ı birleştirme çalışmaları başladı. Getirilmekte olan özellik ile, Instagram kullanıcılarının Facebook’ta bulunan kişilerle kolay ve hızlı bir şekilde mesajlaşmalarına ortam oluşturacak.

Instagram Messenger özelliği geliyor

Instagram DM özelliği ile Facebook Messenger

Yeni özellik ile ilgili konu hakkında uzman kişiler çalışmalarını sürdürüyor. Özellikte kaydırarak yanıtlama, sohbet için renkli yeni bir görünüme ve mesajlara emojilerle yanıt verme gibi birbirinden güzel ve faydalı yeni özelliği yanında getirecek.

Getirilmesi konuşulan özellik ile Instagram kullanıcıları, yeni bir pop-up ekranıyla yüz yüze gelecek. Yeni özellik isteğe göre kullanıcılar tarafından ayarlar kısmından aktif edilebilecek. Özelliği beğenmeyen veya farklı bir sebepten dolayı kullanmak istemeyen kişiler ise ”deaktif” edebilecek.

Şimdilik belirli hesaplarda aktif olan özellik, henüz tamamen kullanılabilir değil. Özelliği aktif edebilen kullanıcılar, Instagram DM’deki uçak simgesini Facebook Messenger’a dönüştüyor ve sohbetleri daha renkli bir görüntüye sokuyor. Ancak kullanıcılar, henüz DM üstünden Facebook Messenger kişileriyle mesajlaşamıyor.

Önümüzdeki günlerde özelliğin tüm kullanıcılara sunulması planlanırken ilk gelen tepkiler olumlu yönde oldu. Kolay mesajlaşma seçeneği ve Facebook’daki kişiler ile hızlı bir şekilde iletişime geçebilme olayı kullanıcılar tarafından beğenildi.

Instagram DM özelliği ile Facebook Messenger‘ı birleştirmeye başlaması hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Konu hakkındaki fikirlerinizi alt kısımdan yorum yaparak belirtebilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

 1. Bu haber beni heyecanlandırdı umarım düzgün bir güncelleme gelir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir