Instagram İki Katlı Hikayeler Özelliği Test Ediliyor


Test çalışmaları yapıldığı kısa süre önce ortaya çıkan Instagram iki katlı Hikayeler özelliği ile ilgili yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Şimdi de ülkemizde bu özelliğin kullanımı hakkında yeni bir gelişme kaydedildi. Görünen o ki çok kısa bir süre içerisinde tüm kullanıcılar bu yeniliği deneyimleye bilecek.

Instagram iki katlı Hikayeler özelliği ülkemizde de test ediliyor

Instagram iki katlı Hikayeler

Bir süre önce Instagram’ın artan Hikayeler paylaşımları için etkileşimi arttırma çalışmaları ortaya çıkmıştı. En üst bölümdeki tek sıra halindeki Stories alanı, iki katlı bir görüntüye dönüştürülmeye çalışılıyordu. Bir süre önce çeşitli kullanıcılar ile birlikte bu özellik test edilmeye başlamıştı. Şimdi de ülkemizdeki bazı kullanıcıların Hikayeler bölümü, iki katlı tasarıma geçmiş durumda.

Şu an için ülkemizdeki tüm kullanıcılarda, yeni özellik aktif olarak kullanılmıyor. Test süreçleri devam ederken, anlaşıldığı kadarı ile bu yeniliğin testlerinde sona geliniyor. Şu an için ne zaman tüm kullanıcılara açılacağı konusunda bir bilgili bulunmazken, çok uzun bir süre olmadığını da belirtmekte fayda var. Test sürecinde Android ve iOS tarafındaki Instagram uygulaması farklılığı konusunda da henüz bir bilgi bulunmuyor.

Gelen kullanıcı geri dönüşlerine göre de çeşitli değişikler yapılması gündemde olabilir. İlerleyen günlerde bu konu hakkında yeni bilgiler paylaşılmaya devam ediliyor olacaktır.

Sizler gelmekte olan bu yeni özellik hakkında ne düşünüyorsunuz? Alt kısımdan yorum yaparak bizlerle paylaşa bilirsiniz.


Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
1
Şaşkın
Kötü Kötü
3
Kötü
Eğlenceli Eğlenceli
2
Eğlenceli
İlginç İlginç
2
İlginç
Aşk Aşk
1
Aşk
Korkunç Korkunç
3
Korkunç
Başarılı Başarılı
10
Başarılı
Lol Lol
3
Lol

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir