İnstagram Story İndir! Hikaye İndirme Sitesi


İnstagram Hikaye İndirme

İnstagram Story İndir, video ve fotoğraf indirme araçlarından sonra çokça istenen ve aranan İnstagram Hikaye İndirme özelliği ile ilgili bu yazıyı yazma gereği duyduk.

Instagram, ‘hikaye‘ özelliğini getirerek kullanıcı memnuniyetinin yanında üye sayısını arttırmakla beraber bu özelliği aktif olarak kullanan kişilerin sayısını da arttırdı. Hepimiz her gün 1 tane bile olsa mutlaka hikaye paylaşıyoruz. Story atmak neredeyse vazgeçilmezimiz oldu.

Bu durumda anlık olarak çektiğimiz hikaye’leri cihazımıza kaydedebiliyoruz, ancak diğer kullanıcıların story’lerini cihazımıza kaydetmek istediğimizde bunun nasıl yapılacağı ile ilgili kafamızda soru işaretleri belirmeye başlıyor.

Burada Instagram, tıpkı diğer kullanıcıların fotoğraf ve videolarını cihazımıza kaydetmek için bir özellik geliştirmediği gibi, story’ler için de böyle bir özellik geliştirmemiştir. Bu durum Instagram’ın sözleşmeleri ile ilgilidir ve hukuksal boyut taşımaktadır. Buna rağmen, beğendiğimiz gönderileri, Instagram ’da böyle bir özellik olmasa dahi, Instagram hikaye indirme ve story indir mümkün. Nasıl mı?

Program Kullanmadan Instagram Story İndir Mümkün mü?

Program kullanmadan da Instagram story’lerini ücretsiz ve sınırsız bir şekilde indirebilirsiniz.

Snapchat ile başlayıp tüm sosyal medya mecralarında devam eden story özelliği Instagram’da en çok kullandığımız özellik haline geldi. Bununla beraber diğer kullanıcıların paylaştığı ve beğendiğimiz story’leri cihazımıza kaydetmek için, Instagram’ da story kaydetme özelliği olmadığından dolayı farklı yollar aramaya başladık.

Bunun için çoğumuz Instagram‘da beğendiğimiz bir story’yi kaydetmek için genelde screenshot yani ekran görüntüsü alıyorduk. Ancak bu işlem kaydetmek istediğimiz fotoğrafla birlikte telefonumuzda yer alan birçok simge de kaydedilen screenshot ’da görülüyordu.

Bu çok uğraştırıcı ve sıkıcı bir iş haline gelmişken sizlere vereceğim site linki sayesinde, Instagram’da fotoğraf ve video indirme ile birlikte hikaye (story) de indirebileceksiniz. Sizler için geliştirilmiş olan ‘Instagram story indirme’ aracından sınırsız ve ücretsiz bir şekilde faydalanabilirsiniz.

Şimdi buraya tıklayarak sizler için belirlediğimiz siteye ulaşabilir ve dilediğiniz kişinin hikayesini hızlı ve kaliteli bir şekilde indirebilirsiniz. Story indirmek istediğiniz kişinin hesabı gizli olmamak zorundadır. Bu önemli detayı unutmadan hareket etmenizi öneririm.


Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
1
Şaşkın
Kötü Kötü
5
Kötü
Eğlenceli Eğlenceli
5
Eğlenceli
İlginç İlginç
4
İlginç
Aşk Aşk
2
Aşk
Korkunç Korkunç
6
Korkunç
Başarılı Başarılı
17
Başarılı
Lol Lol
6
Lol

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir