İnstagram Story İndirme! Hikaye İndirme Sitesi

İnstagram Story İndirme! Hikaye İndirme Sitesi

1
İnstagram Hikaye İndirme

İnstagram Story İndir, video ve fotoğraf indirme araçlarından sonra çokça istenen ve aranan İnstagram Hikaye İndirme ve instagram story indirme özelliği ile ilgili bu yazıyı yazma gereği duyduk.

Instagram, ‘hikaye‘ özelliğini getirerek kullanıcı memnuniyetinin yanında üye sayısını arttırmakla beraber bu özelliği aktif olarak kullanan kişilerin sayısını da arttırdı. Hepimiz her gün 1 tane bile olsa mutlaka hikaye paylaşıyoruz. Story atmak neredeyse vazgeçilmezimiz oldu.

Bu durumda anlık olarak çektiğimiz hikaye’leri cihazımıza kaydedebiliyoruz, ancak diğer kullanıcıların story’lerini cihazımıza kaydetmek istediğimizde bunun nasıl yapılacağı ile ilgili kafamızda soru işaretleri belirmeye başlıyor.

Burada Instagram, tıpkı diğer kullanıcıların fotoğraf ve videolarını cihazımıza kaydetmek için bir özellik geliştirmediği gibi, story’ler için de böyle bir özellik geliştirmemiştir. Bu durum Instagram’ın sözleşmeleri ile ilgilidir ve hukuksal boyut taşımaktadır. Buna rağmen, beğendiğimiz gönderileri, Instagram ’da böyle bir özellik olmasa dahi, Instagram hikaye indirme ve story indir mümkün. Nasıl mı?

Program Kullanmadan Instagram Story İndirme Mümkün mü?

Program kullanmadan da instagram story indirme ücretsiz ve sınırsız bir şekilde indirebilirsiniz.

Snapchat ile başlayıp tüm sosyal medya mecralarında devam eden story özelliği Instagram’da en çok kullandığımız özellik haline geldi. Bununla beraber diğer kullanıcıların paylaştığı ve beğendiğimiz story’leri cihazımıza kaydetmek için, Instagram’ da story kaydetme özelliği olmadığından dolayı farklı yollar aramaya başladık.

Bunun için çoğumuz Instagram‘da beğendiğimiz bir story’yi kaydetmek için genelde screenshot yani ekran görüntüsü alıyorduk. Ancak bu işlem kaydetmek istediğimiz fotoğrafla birlikte telefonumuzda yer alan birçok simge de kaydedilen screenshot ’da görülüyordu.

Bu çok uğraştırıcı ve sıkıcı bir iş haline gelmişken sizlere vereceğim site linki sayesinde, Instagram’da fotoğraf ve video indirme ile birlikte hikaye (story) de indirebileceksiniz. Sizler için geliştirilmiş olan ‘Instagram story indirmek’ aracından sınırsız ve ücretsiz bir şekilde faydalanabilirsiniz.

Şimdi buraya tıklayarak sizler için belirlediğimiz siteye ulaşabilirsiniz.

Dilediğiniz kişinin hikayesini hızlı ve kaliteli bir şekilde indirebilirsiniz. Story indirmek istediğiniz kişinin hesabı gizli olmamak zorundadır. Bu önemli detayı unutmadan hareket etmenizi öneririm.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

 1. Her yerde bunu arıyordum, çok teşekkürler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir