İnstagram Gizli Hesaplara Bakma! PostegoLili Sitesi
  1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya Haberleri

İnstagram Gizli Hesaplara Bakma! PostegoLili Sitesi

+ - 0

Günümüzün popüler sosyal medya platformlarının başında gelen Instagram her geçen gün kullanıcı sayısını arttırmakta. Bunun yanında anlık olarak bulunan profil gizleme özelliği ise pek çok kişinin canını sıkıyor. Peki İnstagram gizli hesap görme ve Instagram gizlilik hesap görme işlemi mümkün mü? Instagram gizli hesaplara bakma ile ilgili sitemizde popüler olan bir yazı daha mevcut fakat bu yazımızda daha detaylı ve nelere dikkat etmeniz gerektiğini de anlatmak istemekteyiz.

İnstagram Gizli Hesaplara Bakma

Instagram Gizlilik Hesap Görme

Öncelikle bu ve buna benzer konuların bulunduğu Youtube kanalıma abone olmayı unutmayın :) Instagram gizli profile bakma, takip etmeden profil görme ve gizli instagram hesabı görme konularında çokça mesaj almaya başladık. Bu konuda daha önce pek çok kez video çekmiştik. Şimdi ise yeni bir siteyi sizlere tanıtmak istiyoruz. Aslında eski sitenin kurucuları bu yeni siteyi oluşturmak zorunda kaldı.

Instagram Gizlilik Hesap Görme UYARI!!

Siteye geçmeden önce kesinlikle söylemeliyim ki, Instagram gizlilik hesap görme işlemi için “Fake hesabınızı kullanın!!!“. Bu uyarının üstüne basa basa söylemeden geçmek istememekteyiz. Bu sitelere bilgilerimizi verdikten sonra çalınma veya sizin yerinize başkalarını beğenme ve takip etme gibi işlemler yapma durumu mevcut.

Instagram Gizli Hesaplara Bakma! Nasıl Bakılır?

Yapmanız gereken ilk şey buraya tıklayarak siteye ulaşmak. (GÜNCEL)

Yukarıdaki linkten siteye ulaştıktan sonra “Fake hesabınızın” kullanıcı adı ve şifresini girerek Login butonuna basıyorsunuz. Instagram gizli hesap görme ve gizli hesaba bakma için bu kısım mecburi. Bu işlemden sonra karşınıza panel açılacak ve arama kısmından istediğiniz kişinin adını yazarak o kişiye ulaşabileceksiniz.

Yine söylenmesi gereken bir konu, bu yöntem 10 kişiden 5-6 tanesini gösterebilmekte. Yeni kurulduğundan dolayı henüz yeterli üyeleri yok. Üye sayısı arttıkça ve havuz genişledikçe kullanıcıları gösterme sayısı da artacaktır. Ve bu sayede gizli profillere bakma ve takip etmeden profil görme daha kolay hale gelecek.

Instagram gizlilik hesap görme! Takip etmeden profil görme

Gizli instagram hesabı görme, gizli hikayelere bakma

Ayrıca bu yöntem ile girdiğinizi hesapların hikayelerini de görmeniz mümkün. Öne çıkan hikayeleri ve 24 saat içerisinde attığı hikayeleri kendiniz deşifre olmadan görebiliyorsunuz. Bu sayede Gizli instagram hesabı görme, gizli hikayelere bakma işlemini başarıyla gerçekleştirmiş oluyorsunuz.

Instagram gizlilik hesap görmek ve takip etmeden profil görmek hakkında sizlerde yorum yapabilirsiniz. Uygulama hakkındaki fikir ve düşüncelerinizi alt kısımdan yorum yaparak paylaşabilirsiniz.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap