Instagram Gizlilik Hesap Görme! Gizli Profile Bakma
  1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya Haberleri

Instagram Gizlilik Hesap Görme! Gizli Profile Bakma

+ - 3

Postegro isimli yeni keşfedilen bir uygulama, Instagram gizlilik hesap görme ve Instagram gizli hesap görme işlemlerini yapabilmemize olanak sağlıyor. Fakat uygulama her zaman %100 çalışmaya biliyor. Genel olarak 10 kullanıcıdan 7-8 tanesini gösterdiğini söylemek mümkün.

Instagram Gizli Hesap Görme Videolu Anlatım

Instagram gizli hesap görme android ile ilgili bir yazımız daha mevcut.

Instagram gizlilik hesap görme! instagram gızlı profıle bakma

Instagram Gizlilik Hesap Görme! Gizli Profile Bakma

Instagram Gizli profil görme, instagram gızlı profıle bakma ve gizli instagram hesabı görme gibi işlemlerinizi sizlere şuan tanıtmakta olduğumuz site aracılığı ile kolay bir şekilde yapabileceksiniz.

Instagram gizli hesap görme iOS kullanan kişiler içinde geçerli olan bu siteden istediğiniz kişilerin profillerini görmeye çalışabilirsiniz. Gizli hikaye görme işlemini de Instagram gizli profile bakma sitesinden ulaşabileceksiniz. Söz konusu sitede görmek istediğiniz kişinin gönderilerinin yanı sıra hikayelerini ve öne çıkan hikayelerini de görmek mümkün.

Şimdi ise yapmanız gerekenlerden bahsedelim. Öncelikle telefonunuzdan herhangi bir VPN ye giriş yapın. Çünkü bazen uygulamaya Türkiye IP adresi ile giriş yapılamayabiliyor. Sonrasında ise bir fake hesap ile siteye giriş yapabilirsiniz.

Buraya tıkla

Yukarıda bulunan ”Buraya Tıkla” ya basarak ulaşacağınız siteye gidebilirsiniz. Sonrasında ise kullanmadığınız instagram hesabı ile buradan siteye giriş yapmanız gerekmekte. Bu işlemi de tamamladıktan sonra Instagram gizli hesap görme ve instagram gizli profil bakma yı kolayca gerçekleştirebileceksiniz.

Söz konusu uygulama ile ilgili siz neler düşünüyorsunuz? Alt kısımdan yorum yaparak fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap

Yorumlar (3)

  1. 2 sene önce

    Cok efsaneeeee

  2. Harika yaptım olduu

  3. Gizli hesap görme işlemini yaptım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.