Huawei’den Yeni Ürünler için Tarih Geldi!
  1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji Haberleri

Huawei’den Yeni Ürünler için Tarih Geldi!

+ - 0

Popüler teknoloji şirketi Huawei ABD tarafından uygulanan yaptırımlar ile başı tehlikede. Bu yaptırımların etkisinden kurtulmak için ise yeni ürünleri piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Şirket yeni ürünlerinin ne zaman geleceğini açıkladı. Huawei’den Yeni Ürünler için Tarih Geldi!

Huawei’den Yeni Ürünler için Tarih Geldi!

Huawei'den Yeni Ürünler için Tarih Geldi!

ABD, Çin devleti ile doğrudan bağlantısı olduğu sebebiyle Huawei şirketini kara listeye aldı. Huawei ise bu yaptırımların zarar verdiği tehlikelerden korunmaya çalışmakta. Son olarak şirket, Eylül ayında yeni ürünlerini tanıtacağının bilgisini verdi.

Eylül ayı özellikle de teknoloji şirketleri için bir hayli yoğun geçecek. Bildiğiniz üzere Apple 14 Eylül tarihinde dört gözle beklenen iPhone 13 serisini görücüye çıkaracak. Ayrıca  Realme ile Vivo 9 Eylül’de, Google 13 Eylül’de ve Xiaomi 15 Eylül’de yeni ürünlerini piyasaya sunacak.

Teknoloji şirketi Huawei, iPhone 13 serisinin tanıtımından bir gün önce yeni ürünlerini kullanıcıların beğenisine sunmaya hazırlandığını açıkladı. Kısacası şirket söz konusu olan etkinlik tarihini 13 Eylül olarak planlamakta. Ayrıca  ofis odaklı yeni ürünlerini tanıtması beklenen şirketin kullanıcılarına sürpriz yapması beklenmekte. Popüler şirketin tüm hızıyla tanıtmaya hazırlandığı ürünler hakkında resmi bir açıklama mevcut değil. Ancak son zamanlarda sızdırılan bilgilere göre Huawei, kendi yazıcısını piyasaya sürmeye hazırlanmakta. Ayrıca kullanıcıları 14 inçlik akıllı telefon işlevlerine sahip olan sürpriz bir ürün beklemekte. Fakat söz konusu ürünün ismi ve detayları şimdilik bilinmemekte.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünmektesiniz? Alt kısımdan yorum yaparak bizlerle ve diğer okurlarımızla fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap