1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji Haberleri
  3. Huawei Sound Akıllı Hoparlör Tanıtıldı! İşte Özellikleri ve Fiyatı

Huawei Sound Akıllı Hoparlör Tanıtıldı! İşte Özellikleri ve Fiyatı


Huawei Sound Akıllı Hoparlör Tanıtıldı!

Huawei, akıllı hoparlör olan Sound X’i geçtiğimiz yıl içerisinde tanıtımını gerçekleştirmişti. Bu yıl ise yeni amiral gemilerinin tanıtımını gerçekleştirirken aynı zamanda Huawei Sound akıllı hoparlör tanıtımını da yaptı. İşte akıllı hoparlörün fiyatı ve özellikleri.

Huawei Sound akıllı hoparlör özellikleri

Huawei Sound özelliklerini alt kısımdan sırayla sizlere paylaşmış olacağız. Böylece tasarım, boyut, hafıza, ses ve hoparlör ünitesi gibi tüm özellikleri sırayla okuyabileceksiniz.

Devialet 4 Hoparlörlü Akustik Tasarım: Dört birinci sınıf hoparlör, bir woofer ve üç tweeter ile donatılmıştır ve Devialet’in önde gelen akustik teknolojileri mevcut. Kayıpsız ses dosyalarınızı sorunsuz bir şekilde oynatabilme özelliği bulunuyor. Hi-Fi, Vocal, Devialet SPACE Soundstage özel ses efektleri bulunmaktadır.

Boyut; Çapı 147 mm Yüksekliği 186,7 mm Ağırlık ise yaklaşık 2200 g olarak belirlendi. Küçük bir hatırlatma yapacak olursak: Ürün boyutu, ürün ağırlığı ve ilgili özellikler yalnızca teorik değerlerdir. Tek tek ürünler arasındaki gerçek ölçümler değişiklik gösterebilir. Tüm özellikler gerçek ürüne tabidir.

Hafıza; 512 MB RAM + 8 GB dahili depolamaya sahiptir. Dahili depolamanın bir bölümü yazılım tarafından kullanıldığı için kullanılabilir dahili depolama alanı daha küçük olabilir.

Huawei Sound Akıllı Hoparlör özellikleri

Ses ve Hoparlör Ünitesi; 1 woofer, 3 tam aralıklı hoparlör, 2 pasif birim bulunmaktadır. Frekans tepkisine baktığımızda 55 hz ~ 40 Khz arasında değerlerde değişiklik göstermektedir. Devialet SPACE Soundstage, 360 derece Surround teknolojisi kullanmıştır.Bağlantı; 802.11 a / b / g / n / ac, 2,4 GHz ve 5 GHz, Bluetooth 5.0 desteklemekte, UPnP ve NFC desteği ile gelecek. Son olarak ise 3,5 mm AUX girişi bulunmaktadır.Kutunun içerisinde ise kullanıcıları Huawei Sound, Güç Adaptörü ve kablosu, Hızlı başlangıç ​​Kılavuzu, Temizlemek için kullanılan ürün, Garanti belgesi karşılayacak.

Akıllı hoparlörün kullanıcıların karşısına çıkacağı fiyat etiketi ise 199 euro olarak belirlendi.

Siz Huawei akıllı hoparlörü ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Özellikleri gö önüne alındığında fiyat ve performansı sizce nasıl? Alt kısımdan yorum yaparak fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap