Huawei Nova 8 Tanıtım Tarihi Açıklandı! İşte Detaylar

Huawei Nova 8 Tanıtım Tarihi Açıklandı! İşte Detaylar

0

Telefon piyasasının amiral markalarından olan Huawei’nin orta segment modelleri arasında bulunan yeni nesil Huawei Nova 8 tanıtım tarihi sonunda belli oldu. Söz konusu bu tanıtımda farklı bir modelin de ortaya çıkması beklentiler arasında.

Akıllı telefonlar başta olmak üzere bir çok sektörde sızıntılar ve bilgi paylaşımları gerçekleşmekte. Bunlardan biride Huawei Nova 8 de başımıza gelmiş durumda. Cihazın tanıtım tarihi ile bir kaç detay belli olduğu açıklandı.

Huawei Nova 8 tanıtım tarihi açıklandı!

Huawei Nova 8 tanıtım

Çinli sosyal medya Weibo’da yayınlanan afişe göre yeni orta segment telefon Nova 8 modeli, 23 Aralık 2020‘de tanıtılacak. Öğrenilen bu tarih doğrultusunda kullanıcılar iyice meraklanmaya başlamış durumda.

Bugüne kadar ortaya çıkan sızıntılarda Nova 8 ve Nova 8 Pro olmak üzere iki farklı modelin tanıtımının gerçekleştirilmesi beklenmekteydi. Bu iki model dışında Enjoy 20 SE‘nin de ortaya çıkacağı bazı kesimler tarafından ileri sürüldü.

Tanıtılması beklenen üç modelin de Kirin yonga setine sahip olması bekleniyor. Nova 8 modeline ait kamera yerleşimi görseli de sızdırıldı.

Huawei Nova 8 tanıtım

Buna göre ana kameranın yerleşeceği bir büyük delik ile ekstra kameralar ve flaş için ayrılmış 4 delikle beraber oval bir kamera tasarımı karşımıza çıkabilir.

Huawei Nova serisinin Çin dışında herhangi bir Avrupa ülkesinde satılıp satılmayacağı henüz bilinmiyor. Önceki Nova modelleri resmi olarak Çin dışında piyasaya sunulmamıştı. Ancak cihazın teknik özelliklerine benzer diğer modeller Avrupa pazarında görülmüştü.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir