Huawei Mate 40 Pro Kamera Tasarımı Görenleri Hayran Bıraktı

Huawei Mate 40 Pro Kamera Tasarımı Görenleri Hayran Bıraktı

0

ABD ile yaşanan sorunlar sonrasında Huawei şirketi daha çok dikkatleri üzerine toplamış durumda. İleriye dönük hamlelerinin pür dikkat takip edildiği, yeni cihazlarının ise sabırsızlıkla beklendiği şirketin Mate 40 Pro modeli için kamera tasarımı sızdırıldı. Geçtiğimiz haftalarda konsept kamera kurulumunun gösterildiği cihazın tanıtılmadan önce kamera kurulumu sızdırıldı.  Huawei Mate 40 Pro kamera tasarımı görenleri hayran bıraktırıyor.

Beklenen Huawei Mate 40 Pro kamera tasarımı

Huawei Mate 40 Pro kamera tasarımı

Geçtiğimiz günlerde Huawei Mate 40 Pro telefon modeli için satış fiyatı bilgisi sızıntı olarak paylaşılmıştı. Bundan önceki tahminlerde ve sızdırılan diğer detaylar neticesinde yuvarlak bir kameraya sahip olacağı tüm herkes tarafından düşünülüyordu.. Artık düşünülmekle kalmadı bu kurulum resmen onaylandı. Weibo üzerinden paylaşılan kamera modülü, yuvarlak tasarımı doğruluyor.

3 kameraya ek olarak görüntülerde bir de lazer odaklama ya da benzeri bir sensör olabileceği birçok kişi tarafından düşünülüyor. Huawei tarafında kamera gerçekten sabırsızlıkla bekleniyor çünkü şirketin cihazlarında bulunan kamera performansı fazlasıyla başarılı. Bundan dolayı kamera ile ilgili gelişmeler Huawei severler tarafından merakla bekleniyor.

Huawei Mate 40 Pro hakkında daha önce karşımıza çıkanlar

Mate 40 ailesinin kavisli bir ekran ile karşımıza çıkacağı öğrenilmişti. Mate 40‘ın kavisi, Mate 40 Pro‘nunkine oranla çok daha az olacakken bu tahmin edebileceğiniz gibi ekran boyutları da farklılık gösteriyor. Mate 40’ın 6.5 inç civarlarında bir ekrana sahip olacağı aktarılırken, Mate 40 Pro’nun 6.6 inç OLED bir ekrana sahip olacağı vurgulanıyor.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Kamera tasarımını beğendiniz mi? Alt kısımdan yorum yaparak düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir