Huawei Mate 40 Pro Kamera Tasarımı Görenleri Hayran Bıraktı


ABD ile yaşanan sorunlar sonrasında Huawei şirketi daha çok dikkatleri üzerine toplamış durumda. İleriye dönük hamlelerinin pür dikkat takip edildiği, yeni cihazlarının ise sabırsızlıkla beklendiği şirketin Mate 40 Pro modeli için kamera tasarımı sızdırıldı. Geçtiğimiz haftalarda konsept kamera kurulumunun gösterildiği cihazın tanıtılmadan önce kamera kurulumu sızdırıldı.  Huawei Mate 40 Pro kamera tasarımı görenleri hayran bıraktırıyor.

Beklenen Huawei Mate 40 Pro kamera tasarımı

Huawei Mate 40 Pro kamera tasarımı

Geçtiğimiz günlerde Huawei Mate 40 Pro telefon modeli için satış fiyatı bilgisi sızıntı olarak paylaşılmıştı. Bundan önceki tahminlerde ve sızdırılan diğer detaylar neticesinde yuvarlak bir kameraya sahip olacağı tüm herkes tarafından düşünülüyordu.. Artık düşünülmekle kalmadı bu kurulum resmen onaylandı. Weibo üzerinden paylaşılan kamera modülü, yuvarlak tasarımı doğruluyor.

3 kameraya ek olarak görüntülerde bir de lazer odaklama ya da benzeri bir sensör olabileceği birçok kişi tarafından düşünülüyor. Huawei tarafında kamera gerçekten sabırsızlıkla bekleniyor çünkü şirketin cihazlarında bulunan kamera performansı fazlasıyla başarılı. Bundan dolayı kamera ile ilgili gelişmeler Huawei severler tarafından merakla bekleniyor.

Huawei Mate 40 Pro hakkında daha önce karşımıza çıkanlar

Mate 40 ailesinin kavisli bir ekran ile karşımıza çıkacağı öğrenilmişti. Mate 40‘ın kavisi, Mate 40 Pro‘nunkine oranla çok daha az olacakken bu tahmin edebileceğiniz gibi ekran boyutları da farklılık gösteriyor. Mate 40’ın 6.5 inç civarlarında bir ekrana sahip olacağı aktarılırken, Mate 40 Pro’nun 6.6 inç OLED bir ekrana sahip olacağı vurgulanıyor.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Kamera tasarımını beğendiniz mi? Alt kısımdan yorum yaparak düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.


Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
2
Şaşkın
Kötü Kötü
1
Kötü
Eğlenceli Eğlenceli
8
Eğlenceli
İlginç İlginç
7
İlginç
Aşk Aşk
4
Aşk
Korkunç Korkunç
2
Korkunç
Başarılı Başarılı
8
Başarılı
Lol Lol
1
Lol
Barış Özkan
Diyobi.com sitesi kurucusu ve yazarı.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir