Huawei H1 2020 Finansal Sonuçlarında İnanılmaz Başarı!


Huawei H1 2020 Finansal Sonuçlarını Açıkladı

Huawei H1 2020 nin ilk yarısı geride kalmışken şirketler geçmiş dönem denetimleri için finansal raporlarını düzenlemeye başladı. Huawei, kısa süre önce yaptığı basın açıklamasında hem gelirin hem de net kârın sırasıyla %13,1 ve %9,2 oranında arttığını bildirdi.

Rakamlar, gelirin bugünkü döviz kurlarında 64 milyar doların biraz üzerinde olan 454 milyar CNY olduğunu söylüyor. Operatör işi 159,6 milyar CNY, işletme bölümü 36,3 milyar CNY ve mobil cihazları içeren tüketici işi 255,8 milyar CNY gelir elde etti.

Kolay bir hesaplama ile Huawei’nin gelirinin yarısından fazlasının diğer mobil cihazların yanı sıra telefonlardan, tabletlerden ve giyilebilir cihazlardan geldiğini gösteriyor. ABD’deki ticaret yasağının ana nedeni olan taşıyıcı işin turtanın sadece% 35’ini getirdiğini ortaya koyuyor.

Huawei H1 2020 ve Q2 ile ilgili daha fazla raporun bu ayın sonunda, küresel akıllı telefon pazarının COVID-19 salgınının ilk dalgasına tepki gösteren daha büyük resmini göreceğimiz ve Huawei’nin rakiplerine nerede yığıldığı bekleniyor.

Bu bekleyiş sonucunda açıklanacak sonuçlar ile ileriye dönük planlar yapmak isteyen Huawei, başarısına başarı katacak. Elde ettiği gelirle rakiplerinin önüne geçmeyi hedefleyen dev şirket tüm rakiplerine gözdağı verdi bile.

Bu tarz teknoloji ve telefon haberleri için Diyobi’den ayrılmayın. En güncel bilgiler ile sürekli karşınızda olacağız. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi alt kısımdan yorum yaparak belirtebilirsiniz.


Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
3
Şaşkın
Kötü Kötü
0
Kötü
Eğlenceli Eğlenceli
6
Eğlenceli
İlginç İlginç
5
İlginç
Aşk Aşk
4
Aşk
Korkunç Korkunç
2
Korkunç
Başarılı Başarılı
6
Başarılı
Lol Lol
1
Lol

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir