Huawei H1 2020 Finansal Sonuçlarında İnanılmaz Başarı!

Huawei H1 2020 Finansal Sonuçlarında İnanılmaz Başarı!

0
Huawei H1 2020 Finansal Sonuçlarını Açıkladı

Huawei H1 2020 nin ilk yarısı geride kalmışken şirketler geçmiş dönem denetimleri için finansal raporlarını düzenlemeye başladı. Huawei, kısa süre önce yaptığı basın açıklamasında hem gelirin hem de net kârın sırasıyla %13,1 ve %9,2 oranında arttığını bildirdi.

Rakamlar, gelirin bugünkü döviz kurlarında 64 milyar doların biraz üzerinde olan 454 milyar CNY olduğunu söylüyor. Operatör işi 159,6 milyar CNY, işletme bölümü 36,3 milyar CNY ve mobil cihazları içeren tüketici işi 255,8 milyar CNY gelir elde etti.

Kolay bir hesaplama ile Huawei’nin gelirinin yarısından fazlasının diğer mobil cihazların yanı sıra telefonlardan, tabletlerden ve giyilebilir cihazlardan geldiğini gösteriyor. ABD’deki ticaret yasağının ana nedeni olan taşıyıcı işin turtanın sadece% 35’ini getirdiğini ortaya koyuyor.

https://www.youtube.com/watch?v=pRyoWEtniD8&feature=emb_title

Huawei H1 2020 ve Q2 ile ilgili daha fazla raporun bu ayın sonunda, küresel akıllı telefon pazarının COVID-19 salgınının ilk dalgasına tepki gösteren daha büyük resmini göreceğimiz ve Huawei’nin rakiplerine nerede yığıldığı bekleniyor.

Bu bekleyiş sonucunda açıklanacak sonuçlar ile ileriye dönük planlar yapmak isteyen Huawei, başarısına başarı katacak. Elde ettiği gelirle rakiplerinin önüne geçmeyi hedefleyen dev şirket tüm rakiplerine gözdağı verdi bile.

Bu tarz teknoloji ve telefon haberleri için Diyobi’den ayrılmayın. En güncel bilgiler ile sürekli karşınızda olacağız. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi alt kısımdan yorum yaparak belirtebilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir