İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Telefon
  3. Honor 30 Pro+ Odaklanma Özelliği! (Video)

Honor 30 Pro+ Odaklanma Özelliği! (Video)

Honor 30 Pro+ Odaklanma Özelliği! Telefon ve bilgisayar.

Huawei’nin markası altında olan Honor’un yeni Honor 30 serisini piyasaya sunulmasına az bir süre kaldı. Şirket de çıkışa az bir gün kala Honor 30 Pro+ ’ın kamerasının performansını gösteren bir paylaşım yaptı.

Akıllı telefon üreticisi konumunda bulunan Huawei’nin alt markası olan Honor, çıkardığı telefonlarla odak noktası olmayı başarıyor. Şirket, bu başarısını Honor 30 serisiyle tekrarlayacak gibi duruyor.

Süper hızlı odaklanmaya sahip olan Honor 30 serisi,  kameranın gücünü gösterse de aynı zamanda fotoğraf tarafında da önemli gelişmeler kaydediyor. Şirketin başkan yardımcısı telefon ile çekilmiş fotoğrafları sosyal medya platformu olan Weibo’da paylaştı.

Paylaşılan o fotoğraf ile Honor 30 Pro+ kamerasından ilk örneği görmüş olduk. Fotoğrafla ilgili genel izlenimin dikkate değer olduğunu söylemek gerekiyor. Şirket, videolardaki süper hızlı odaklanma özelliğini de takipçileriyle paylaştı.

Honor başkan yardımcısı, objenin hareketli olduğu zamanlarda o hareketi yakalamanın oldukça zorlaştığını söylüyor. Özellikle hayvan videoları çekmek oldukça zor olabiliyor. Topu yakalamak için zıplayan köpek örneğinde olduğu gibi hayvanların hareketleri yakalamak için doğru, hızlı odaklanma yeteneklerine ve güçlü grafik işleme özelliklerine gereksinim duyuluyor.

Tabii tüm bunları düşününce cihazın konfigürasyon ve fiyat performansının tatmin edici olacağı tahmin ediliyor. Ortaya çıkan bazı haberlere göre Honor 30 Pro / 30 Pro+; 6,57 inç, BOE / Visinox, 90 Hz, kıvrımlı OLED ekran kullanacak. Ekran çözünürlüğü 2340 x 1080 olan cihaz, 27 W kablosuz hızlı şarjı de destekleyecek.

Video

Yorum Yap

Yorum Yap