Assassin’s Creed II Ücretsiz Oluyor, Uplay’de Ücretsiz Erişim


Assassin’s Creed II Ücretsiz oldu.

Serinin en sevilen oyunu olan Assassin’s Creed II, 14 Nisan Salı günü Uplay’den ücretsiz olarak alınabilecek. Oyun, normalde Uplay üzerinde 73 TL’lik fiyat etiketine sahipti.

Dünya genelinde insanlığın üçte ikisinin evde kaldığı şu günlerde oyuncuları sevindirecek haberler gelmeye devam ediyor. Daha önce oyunculara muhteşem bir indirimle Tom Clancy’s The Division 2’yi veren Ubisoft, bu kez farklı bir oyunla karşımıza çıktı. Şirket, kendi oyun platformu Uplay’de çok sevilen bir serinin çok sevilen bir oyunun ücretsiz olarak verecek.

Günümüzde çoğu oyuncunun sevip saygı duyduğu Assassin’s Creed serisinin belki de en sevilen oyunu Assassin’s Creed II, 14 Nisan 2020 tarihinde, yani salı günü Uplay üzerinden ücretsiz olarak kütüphaneye eklenebilecek. Bununla birlikte serinin diğer oyunlarında da güzel indirimler bizi bekliyor olucak.

Ubisoft tarafından verilecek Assassin’s Creed II, serinin en sevilen karakteri Ezio’nun İtalya’da yaşadığı maceralarını anlatıyor. Oyun, serinin ilk oyununun en sevilen yanlarını alıp üstüne yeni şeyler eklenmiş bir şekilde karşıya çıktığından Assassin’s Creed severlerin gönlünde ayrı bir yere sahip.

Assassin’s Creed II ve Just Cause 4 gibi yapımların dışında bu hafta sonu Ubisoft tarafından başka güzel haberler daha var. Yarış tutkunlarının macerayla karmaşık olarak oynayabilecekleri The Crew 2, bu hafta sonu boyunca ücretsiz olarak oynanabilecek. Ayrıca oyun, yine aynı süre boyunca %75 indirimle satın alınabilecek. Oyunlar ile ilgili gelecek daha birçok sevindirici haberi öğrenmek için bizi takip etmeye devam edin.


Sizin Tepkiniz Nedir?

Şaşkın Şaşkın
2
Şaşkın
Kötü Kötü
6
Kötü
Eğlenceli Eğlenceli
8
Eğlenceli
İlginç İlginç
4
İlginç
Aşk Aşk
3
Aşk
Korkunç Korkunç
0
Korkunç
Başarılı Başarılı
20
Başarılı
Lol Lol
6
Lol
Barış Özkan
Diyobi.com sitesi kurucusu ve yazarı.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir