GTA VI Bekleyenler İçin Sevindirici Haber Yetkililerden Geldi

GTA VI Bekleyenler İçin Sevindirici Haber Yetkililerden Geldi

0
GTA VI Bekleyenler İçin Sevindirici Haber

GTA Online’ın fazlasıyla para kazanma aracı olarak kullanıldığını gören oyuncuların çoğu serinin yeni oyunu için endişeli. Oyuncular yeni seride tek oyunculu hikaye modunun olmayacağından endişe duyuyor. Duyulan endişe, Rockstar’ın önemli isimleri tarafından kısa süre önce giderildi. GTA VI bekleyenler için sevindirici haber geldi.

Oyun severlerin yıllardır yolunu gözlediği, oyun dünyasının merakla beklediği fakat halen daha somut bir gelişmenin olmadığı GTA VI’da umutsuzluklar ve hayal kırıklıkları sürekli meydana çıkıyordu. Rockstar Games’in GTA V’i ve özellikle GTA Online’ı nasıl bir darphaneye çevirdiğini gören oyuncular GTA VI’nın çıkma ihtimalinin azaldığını düşünüyor. Veyahut oyun çıksa bile tek oyunculu hikâye modunun olmayacağından fazlasıyla endişe duyuyorlar.

Bazı oyunculara göre duyulan bu korku gereksiz ve yersizdi zira Rockstar Games, şimdiye kadar hikâye modu olmayan bir oyunu piyasaya sürmemişti. Yine de şirketin yön değiştirmesine ihtimal veren oyuncuları birazda olsa rahatlatacak açıklama bugün geldi. GTA VI hakkında ufak bir ipucu veren o açıklama, Rockstar Games’in yetkilileri tarafından yapıldı.

GTA VI Bekleyenler İçin Sevindirici Haber! Hikâye hiçbir yere gitmiyor:

Rockstar Games’in tasarım prodüksiyonu direktörü Tarek Hamad ile dünya ve içerik tasarım direktörü Scott Butchard, GQ dergisiyle röportaj yatı. Bu röportajda tek oyunculu GTA’nın bir yere gitmeyeceğini belirtildi. Hatta ikili, tek oyunculu modun bir yere gitmeyeceğini açıklarken GTA Online’ın da gelişmeye devam edeceğine işaret etti.

Kısa süre önce GTA Online, tek başınıza gerçekleştirebileceğiniz bir soygun görevini içinde bulunduran bir güncelleme almıştı. İşte Butchard, bu güncelleme gibi güncellemelerin Online tarafına daha fazla eklenmesini istediklerini belirtti. Yani GTA Online da tek başınıza görevler yapabileceğiniz bir yer haline dönüşecek.

Bu durum, korkulduğu gibi GTA’da tek oyunculu hikâye modunun kalkacağına dair herhangi bir şey taşımıyor. Oyun, Butchard’ın sözlerini aktarmak gerekirse hikâye moduna kesinlikle sahip olacak. Bu açıklamalar bize GTA VI’nın yine bir hikâyeyle çıkış yapacağını ancak çok daha büyük bir çevrimiçi oyun deneyimine sahip olacağını gösteriyor.

GTA VI ile ilgili paylaşılan bu bilgiler hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Alt kısımdan yorum yaparak fikirlerinizi bizlerle ve diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Olurdu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  a_k_oldum
  Aşık Oldum
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden ilk siz haberdar olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir